•
  •

Du Giggso perdavimai padėjo įveikti "Stoke"

2009 m. rugsėjo 26 d. 16:22

"Manchester United" futbolininkai išvykoje nugalėjo "Stoke" ekipą rezultatu 2-0 ir iškovojo penktąją pergalę iš eilės.

"Stoke" 0 - 2 "Manchester United"

62' [0 - 1] Dimitar Berbatov

77' [0 - 2] John O'Shea

"United" visą pirmą kėlinį dominavo aikštėje ir turėjo pirmauti, kai Antonio Valencia išbėgo vienas prieš Thomą Sorenseną, tačiau ekvadoriečio spirtas kamuolys prariedėjo šalia vartų.

Antrojo kėlinio pradžioje "Stoke" bandė spausti svečius iš Mančesterio, tačiau įvarčio pasiekti nepavyko. Negana to, į aikštelę buvo išleistas Ryanas Giggsas, kuris pakeitė Nani.

Jau po kelių minučių Darrenas Fletcheris puikiai perdavė kamuolį įkirtusiam valui, kuris jį atidavė Dimitarui Berbatovui, o pastarajam nesunkiai jį reikėjo pakreipti į vartus.

77 minutę baudos smūgį ėmėsi realizuoti Giggsas, kurio pakeltą kamuolį galva į vartus pasiuntė gynėjas Johnas O'Shea.

"United", iškovoję tris taškus, pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą dėka geresnio įvarčių santykio, nes "Chelsea" išvykoje 1-3 pralaimėjo "Wigan".

Data: 2009-09-26 17:00

Turnyras: Premier lyga

Vieta: Britannia Stadium

Teisėjas: Howard Webb

Žiūrovų: 28 tūkst.