Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Fergusonas tikisi įvarčių iš Valencios

Fergusonas tikisi įvarčių iš Valencios

2009 m. liepos 30 d. 16:13

"Manchester United" treneris Seras Alexas Fergusonas tikisi, jog jo komandos žaidimo stilius padės naujajam pirkiniui Antonio Valencia pelnyti daugiau įvarčių.

 

"Wigan" ekipoje rungtyniavęs ekvadorietis per 89 rungtynes pelnė tik 7 įvarčius, tačiau vakarykštėse rungtynėse jo pelnytas įvartis lėmė "United" pergalę prieš "Boca Juniors".

 

"Tai buvo pirmosios Valencios rungtynės ir mes esame labai patenkinti, - sakė Fergusonas. - Jo įvarčių skaičius "Wigan" klube nebuvo geras, tačiau jis turi stiprų ir atletišką smūgį."

 

"Turime sugalvoti, kodėl jis neįmušė daugiau įvarčių. Galbūt mūsų žaidimo stilius suteiks jam daugiau progų. Pastarosiose varžybose ir jam pačiam pavyko ją susikurti."

 

"Jis susikūrė erdvės sau pačiam ir mes tuo patenkinti. Galiu užtikrinti, jog šį sezoną jis rungtyniaus daug."

Autorius: D M


Parama svetainei


1. Parašykite SMS žinutę su kodu IV CHAINAS. Tarp žodžių IV ir CHAINAS palikite tarpą, rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., iv chainas).

2. Žinutę išsiųskite vienu iš šių numerių.

Tel. nr. Žinutės kaina
1679 3 Lt
1654 2 Lt
1656 1 Lt


3. Visi Jūsų sumokėti pinigai (3 Lt, 2 Lt arba 1 Lt) bus iš karto padovanoti mūsų svetainės talpinimo paslaugos pratęsimui apmokėti, o jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Detalesnė informacija


Komentarai:

Dj-kreminis
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 4503 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Na taip, Valencia tikrai nėra įvarčių mušėjas praeityje.. Bet šioje situacijoje reikia prisiminti mūsų dievuką Ronaldo... Kiek jis įmušė būdamas Sportinge per visą savo karjerą? )) Galima suskaičiuoti ant rankos pirštų visus įvarčius. O štai atėjo pas mus, patobulėjo ir rezultatas jums = 42 įvarčiai per sezoną Aišku, Valencia lygiavertiškai CR gal ir nepakeis, bet manau, kad bent 10-15 įvarčių įmuš per sezoną, jei ne šiemet, tai kitąmet
* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu