Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

J. Mourinho patvirtino, jog M. Depay nori palikti „United“

J. Mourinho patvirtino, jog M. Depay nori palikti „United“

2016 m. gruodžio 31 d. 14:43

„Manchester United“ vyriausiasis treneris Jose Mourinho išbraukė Memphį Depay iš savo ateities planų. Priežastis paprasta – olandas nori palikti „United“.


22-ejų M. Depay į „United“ atvyko 2015-ųjų birželį iš PSV „Eindhoven“ ekipos už 25 milijonus svarų sterlingų.
 

„United“ stabilumą šiame sezoną atrado dėka Anthony Martialio, Jesse Lingardo bei Henrikho Mkhitaryano sugrįžimo į rikiuotę, tuo metu jaunasis krašto puolėjas savo vietos komandoje taip ir nerado.
 

„Kalbant apie Memphio situaciją, pastaruosius du mėnesius mano sprendimams įtaką darė nuojautą bei turima informacija, jog jis sausį nori palikti klubą. Jeigu sulauksime tinkamo pasiūlymo, mes jį priimsime.“, - sakė J. Mourinho.
 

„Tai be abejo yra ir mano įtaka. Jeigu žinau ir jaučiu, jog žaidėjas išvyks, aš turiu suteikti šansų tobulėti kitiems žaidėjams – Lingardui, Mkhitaryanui, Martialiui – žaidėjams, kurie žinau, jog klube liks 100 procentu. Be to, Memphio pozicijoje turime daugiau pasirinkimo nei kitose.“
 

Olando konkurentai yra tokie žaidėjai kaip Wayne‘as Rooney, Juanas Mata ir Marcusas Rashfordas, kurie panašu futbolininką ir nukonkuravo.
 

M. Depay startinėje „United“ sudėtyje pradėjo tik vienerias rungtynes. Tai buvo Lygos taurės rungtynės prieš „Northampton“, kuriose buvo pakeistas jau 55-ąją minutę. Po šio susitikimo jo žaidybinis laikas „Premier“ lygoje buvo sumažintas iki keturių rungtynių po maždaug 20 minučių.
 

„Jis nežaidė praėjusį sezoną.“, - tęsė J. Mourinho. „Tai nebuvo sezonas, kuriame jis žaidė fenomenaliai, o šiame sezone jis nežaidžia visai. Tai nėra tinkama situacija.“
 

„Vienintelis dalykas, kurį galiu pasakyti yra tai, jog jis labai profesionalus. Žinau, jog prie viešojam įvaizdžiui įtakos turi ir privatus gyvenimas, tačiau realybėje jis tikrai puikus profesionalas, labai geras vaikis. Jis turi aukštąjį išsilavinimą, super mandagus ir sunkiai dirbantis, tačiau jo pozicijoje aš turiu Martialį, Mkhitaryaną, Matą, Lingardą bei Rooney ir Rashfordą, kurie taip pat gali ten žaisti.“
 

„Taigi, turime šešis, septynis futbolininkus. Kai turiu informacijos, jog žaidėjas veikiausiai nori palikti klubą, aš turiu labiau rūpintis kitais. Jeigu jis nuspręstų likti ir būti mano žaidėju iki sezono pabaigos, aš jam padėsiu ir jis bus mums naudingas, kai prasidės įtempta sezono stadija“, - baigė portugalas.

Autorius: Giggsy* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu