Profilis


Prisijungę vartotojai

alphabay62

Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Kertinė mikrodvikova: A. Martialis - M. Rashfordas prieš R. Huthą - W. Morganą

Kertinė mikrodvikova: A. Martialis - M. Rashfordas prieš R. Huthą - W. Morganą

2016 m. balandžio 29 d. 22:29

„Leicester City“ jau šį sekmadienį bandys užsitikrinti „Premier“ lygos čempionų vardą ir tą bandys padėti įgyvendinti du „Lapių“ gynybos ramsčiai Wesas Morganas ir Robertas Huthas. Kitoje barikadų pusėje kortas sumaišyti sieks „Manchester United“ duetas – Anthony Martialis ir Marcusas Rashfordas.


Tai bus greito, jauno ir impulsyvaus puolimo dvikova prieš fiziškai tvirtą ir patyrusią gynybą. M. Rashfordas ir A. Martialis bus didžiausią greitį išvystanti puolėjų kombinacija prieš kurią šį sezoną žais „Leicester“ gynėjai ir abu jaunuoliai sieks pasinaudoti šiuo pranašumu.


Bėgimo statistika:


 

„Premier“ lyga 2015/16 m. sezonas

A. Martialis

M. Rashfordas

W. Morganas

R. Huthas

Didžiausias greitis

35,4 km/h

34,59 km/h

34,76 km/h

33,75 km/h

Atliktų sprintų kiekis per rungtynes

47,7

50,9

31,1

27,6

Nubėgtas atstumas per rungtynes

9,26 km

10,16 km

8,78 km

9,06 km

 


A. Martialio didžiausias greitis siekiantis 35,4 kilometrus per valandą yra antras pagal gerumą užfiksuotas rezultatas „Premier“ lygoje šiame sezone, nusileidžiantis tik Jamie Vardy. Verta paminėti, jog netoli nuo prancūzo yra ir M. Rashfordas. Tuo metu W. Morganas yra laikomas vienu greičiausiu gynėju visoje lygoje, tačiau R. Huthas gali tapti pagrindiniu „United“ puolėjų taikiniu.


Iš R. Hutho ir W. Morgano nėra reikalaujama bėgti ar pasaugoti kitus žaidėjus taip dažnai kaip kitiems ekipos draugams. Taip yra dėl ganėtinai gilios „Leicester“ gynybinės linijos. Iš 486-ių šiame sezone pasirodžiusių futbolininkų tik du žaidėjai vidutiniškai nubėga mažesnį atstumą per rungtynes nei W. Morganas ir R. Huthas. Abu gynėjai rikiuojasi paskutiniame 25-eketuke pagal atliktus sprintus rungtynių metu. Taigi, jeigu „United“ pavyks išvilioti bent vieną iš šių vidurio gynėjų tokiu atveju susidariusia spraga gynybos širdyje gali pasinaudoti greitieji A. Martialis bei M. Rashfordas.


Žinoma, tiek A. Martialis, tiek M. Rashfordas savo ekipai yra naudingi ne vien dėl greičio savybių. Paprastai verždamasis kairiuoju kraštu prancūzas laikomas mėgėju greitais judesiais apgauti savo oponentą ir turi entuziastingo, klaidinančius judesius mėgstančio žaidėjo reputaciją. Tik du futbolininkai lenkia A. Martialį pagal atliktų klaidinančių judesių kiekį per rungtynes, o žinant, jog jis tik tobulės ši statistika ir toliau augs.


Daugiausiai klaidinančių judesių atliekantys futbolininkai:


 

„Premier“ lygos 2015/16 m. sezonas

Bandymai atlikti klaidinantį judesį per rungtynes (vidutiniškai)

Viso bandymų atlikti klaidinantį judesį

Sėkmingai atlikti klaidinantys judesiai per rungtynes (vidutiniškai)

Wilfriedas Zaha

9,9

274

4,6

Jeffersonas Montero

7,3

97

3,0

Anthony Martialis

7,3

191

2,9

Riyadas Mahrezas

7,1

221

3,6

 


Savo ruožtu M. Rashfordas jau parodė negailestingą atkarpą priešais varžovų vartus, mat yra pelnęs 7 įvarčius per 14-a susitikimų. Įspūdinga yra ir tai, jog tik vienas futbolininkas pelnęs 7 ar daugiau įvarčių („Man City“ puolėjas Kelechi Iheanacho) turi geresnį išpildymo procentą, nei M. Rashfordo, kuris siekia 35 procentus.


M. Rashfordo karjera suaugusiųjų futbole:


 

Visos rungtynės 2015/16 m. sezone

Sužaista minučių

Smūgiai į vartų plotą

Įvarčiai

M. Rashfordas

1 090

13

7

 


Toks produktyvus atakų užbaigimas, pavojų keliantys klaidinantys judesiai ir greičio kombinacija verčia nerimauti bet kurią gynybos liniją, vis dėlto R. Hutho ir W. Morgano šiame sezone gynybinis duetas „Leicester“ klubui buvo itin reikšmingas, griaudamas visus bandymus užpulti Kaspero Schmeichelio vartus.


Tuo metu, kai J. Vardy, R. Mahrezas ir N‘Golo Kante dažniausiai užkariauja dienraščių antraštes didžioji dalis „Leicester“ sėkmės priklausė nuo šių dviejų vyrukų.


Gynybos kategorijų reitingas „Premier“ lygoje (sudarytas iš 532 futbolininkų)


 

2015/16 m. „Premier“ lygos sezonas

Išmušti kamuoliai nuo savo vartų

Blokai

Lamėtos oro dvikovos

Perimti kamuoliai

Visi gynybiniai veiksmai

R. Huthas

4 vieta

4 vieta

6 vieta

31 vieta

5 vieta

W. Morganas

8 vieta

3 vieta

17 vieta

9 vieta

9 vieta

 


Iš 532-iejų rungtyniavusių futbolininkų šiame sezone, R. Huthas ir W. Morganas buvo vieni iš daugiausiai darbo turinčių gynėjų ir atitinkamai abu patenka į pirmąjį dešimtuką pagal gynybinius veiksmus. „Leicester“ dažnai mėgsta sąmoningai išvilioti savo varžovus ir tą padarius pereiti į žaibišką kontrataką, taip uždėdami itin didelę svarbą ant savo vidurio gynėjų pečių su kuria jie sėkmingai tvarkėsi visą sezoną.


Verta paminėti ir tai, jog šis sezonas daugiausiai nervų gali kainuoti būtent W. Morganui ir R. Huthui, mat „Leicester“ net 14-a pergalių iš 22 šventė vieno įvarčio persvara (64 procentai). Tokiose rungtynėse didelė įtampa kaupiasi būtent ties gynėjais. Likę klubai dėl kovoje dėl titulo nėra nė per plauko arti šios statistikos – „Tottenham“ vieno įvarčio persvara iškovojo šešias pergales iš devyniolikos (32 procentai), o „Arsenal“ – šešias iš aštuoniolikos (33 procentai)


Aukšti statistikos rodikliai gynybos grafoje dažnai gali parodyti tik daug darbo turinčią bei pavyzdingą gynybą, tačiau kai kalba pasisuka apie išlaikytų „sausų“ vartų skaičių, kokį turi „Leicester“ galime daryti solidesnes išvadas apie „Lapių“ žaidimo stiliaus efektyvumą.


Vidurio gynėjų poros, išlaikiusios savo vartus „sausus“:


 

2015/16 m. „Premier“ lyga

Komanda

Vidurio gynėjų poros sužaistas rungtynių skaičius

Rungtynių skaičius be praleisto įvarčio

R. Huthas ir W. Morganas

„Leicester“

34

15

Ch. Smallingas ir D. Blindas

„Manchester United“

22

11

J. Fonte ir V. van Dijk

„Southampton“

26

9

T. Alderweireld ir J. Vertonghen

„Tottenham“

25

9

 


Jokia kita vidurio gynėjų pora nėra užfiksavusi geresnio pasiekimo šioje kategorijoje ir tik „Manchester United“ gynėjas gali pasigirti geresniu rezultatu – 16 rungtynių be praleisto įvarčio.


Manoma, jog R. Huthas ir W. Morganas bandys slopinti varžovų tempą ir gal netgi susispaus dar giliau nei įprasta, taip bandydami išvilioti „United“ futbolininkus bei mesti iššūkį „Raudonųjų Velnių“ puolamosioms pajėgoms. Versdami varžovus grumtis oro dvikovose ar ploto stokojančiai savo aikštės pusei „Leicester“ tokiu būdu gali sumažinti rungtynių tempą ir gal netgi pelnyti titulą atnešti galintį įvartį.

Autorius: Giggsy


Parama svetainei


1. Parašykite SMS žinutę su kodu IV CHAINAS. Tarp žodžių IV ir CHAINAS palikite tarpą, rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., iv chainas).

2. Žinutę išsiųskite vienu iš šių numerių.

Tel. nr. Žinutės kaina
1679 3 Lt
1654 2 Lt
1656 1 Lt


3. Visi Jūsų sumokėti pinigai (3 Lt, 2 Lt arba 1 Lt) bus iš karto padovanoti mūsų svetainės talpinimo paslaugos pratęsimui apmokėti, o jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Detalesnė informacija


* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu