•
  •

"Man Utd" atstatė pranašumą turnyrinėje lentelėje

2012 m. gruodžio 16 d. 02:23

Robino van Persie, Tomo Cleverley ir Wayne'o Rooney įvarčiai užtikrino "Manchester United" ekipos pergalę prieš "Sunderland" bei susigrąžintą šešių taškų pranašumą Anglijos "Premier" lygos viršūnėje.

"Manchester United" 3 - 1 "Sunderland"

16' [1 - 0] Robin van Persie

19' [2 - 0] Tom Cleverley

59' [3 - 0] Wayne Rooney

72' [3 - 1] Fraizer Campbell

Keliomis valandomis anksčiau "Manchester City" futbolininkai išvykoje 3-1 įveikė šį sezoną šlubuojančią "Newcastle" ekipą, tačiau "Man Utd" neatsiliko ir tokiu pačiu rezultatu nugalėjo "juodąsias kates", taip neleisdami priartėti pagrindiniems konkurentams.

Pirmajame kėlinyje "Man Utd" demonstravo puikų atakuojantį futbolą ir, nors Robinas van Persie bei Tomas Cleverley išvedė šeimininkus į priekį, puikias progas turėjo Wayne'as Rooney bei Patrice'as Evra.

Antrajame kėlinio pradžioje vaizdas nesikeitė, "Man Utd" kaip ir žadėjo toliau puolė svečius, o po puikaus Van Persie prasiveržimo baudos aikštelėje pasižymėti pavyko ir Rooney.

Iš aikštelės išėmus Michaelą Carricką ir Tomą Cleverley "Sunderland" atsigavo ir ėmė grasinti Davido De Gea vartams, o galiausiai jiems paguodos įvartį pelnė "United" auklėtinis Fraizeris Campbellas.