•
  •

"Man Utd" dešimtyje įveikė "Tottenham"

2009 m. rugsėjo 12 d. 19:19

"Manchester United" futbolininkai iškovojo trečią pergalę iš eilės, šįsyk svečiuose 3-1 nugalėdami iki tol be pralaimėjimų žengusią Londono "Tottenham" ekipą.

"Tottenham" 1 - 3 "Manchester United

1' [1 - 0] Jermain Defoe

25' [1 - 1] Ryan Giggs

41' [1 - 2] Anderson

78' [1 - 3] Wayne Rooney

59' Paul Scholes išvytas iš aikštės

"Tottenham" futbolininkams užteko mažiau nei minutės, kad išsiveržtų į priekį. Peteris Crouchas galva atmetė kamuolį Jermainui Defoe, kuris gražiu smūgiu per save nepaliko jokių vilčių Benui Fosteriui.

"United" praleidę įvartį nesutriko ir dominavo visą likusį kėlinį. Ryanas Giggsas 25-ąją minutę puikiu baudos smūgiu išlygino rezultatą 1-1.

Keletų gerų progų prieš savo buvusią komandą neišnaudojo Dimitaras Berbatovas, tačiau pirmąjį oficialų įvartį už "Man Utd" pelnė Andersonas ir išvedė Raudonuosius velnius į priekį.

Įvykius "United" šiek tiek sukomplikavo antra geltona Paulo Scholeso kortelė, todėl Berbatovą reikėjo keisti Michaelu Carricku.

Dešimtyje likusi "Man Utd" komanda puikiai tvarkėsi su "Tottenham" ekipa ir, kontraatakos metu, netgi dar labiau padidino savo persvarą.

Wayne'as Rooney atsidūrė prieš du "Tottenham" gynėjus, tačiau nesunkiai juos suklaidinęs, tiksliai smūgiavo Carlo Cudiciniui tarp kojų. 3-1.

Viskas jau buvo aišku, o Londono ekipa pernelyg nesistengė ką nors pakeisti. "United" dar sukūrė keletą neblogų šansų, tačiau pasižymėti nesugebėjo.

Data: 2009-09-12 19:30

Vieta: White Hart Lane, Londonas

Turnyras: Premier lyga

Teisėjas: Marriner

Žiūrovų: 36 tūkst.