•
  •

"Man Utd" nepaliko vilčių "Wolves"

2009 m. gruodžio 15 d. 21:35

"Manchester United" grįžo į pergalių kelią po netikėto pralaimėjimo savaitgalį "Aston Villa" ekipai 0-1. Šiandien namie jie be vargo 3-0 nugalėjo "Wolverhampton Wanderers" futbolininkus ir taškais susilygino su Londono "Chelsea".

"Manchester United" 3 - 0 "Wolverhampton"

30' [1 - 0] Wayne Rooney (iš 11 m. baudinio)

43' [2 - 0] Nemanja Vidic

66' [3 - 0] Antonio Valencia

"Man Utd" treneriui Serui Alexui Fergusonui tai buvo 900-osios lygos rungtynės, vadovaujant Raudoniesiems velniams. Tuo tarpu, "Wolves" strategas Mickas McCarthy padarė net 10 keitimų sudėtyje palyginti su ta, kuri rungtyniavo prieš "Tottenham".

Svečiai sėkmingai laikėsi nuo "Man Utd" atakų, kol "Wolves" gynėjas Ronaldas Zubaras baudos aikštelėje nesužaidė ranka. 11 metrų baudinį ėmėsi realizuoti Wayne'as Rooney ir jam pavyko išvesti komandą į priekį.

Vilkai prieš pertrauką stengėsi nepraleisti antrojo įvarčio, tačiau to padaryti nepavyko. Rezultatą padvigubino "Man Utd" gynėjas Nemanja Vidičius, pelnęs įvartį galva.

Antrajame kėlinyje abi komandos per daug nesistengė, o Antonio Valencia įsirašė dar vieną įvartį į savo sąskaitą, kai stipriu smūgiu nuginklavo "Wolves" vartininką Magnusą Hahnemanną po puikaus Dimitaro Berbatovo perdavimo.

Po šios pergalės "United" savo sąskaitoje turi 37 taškus ir pasivijo lyderę Londono "Chelsea", tačiau pastarieji yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Data: 2009-12-15 22:00

Vieta: Old Trafford, Mančesteris

Turnyras: Premier lyga

Teisėjas: Steve Bennett

Žiūrovų: 74 tūkst.