•
  •

"Man Utd" palaužė dešimtyje žaidusį "Man City"

2012 m. sausio 8 d. 17:02

Įspūdingame Mančesterio derbyje "Man Utd" futbolininkai vargais negalais palaužė kovingą "Man City" ekipą, kuri beveik visas rungtynes žaidė be iš aikštės pašalinto Vincento Kompany.

"Manchester City" 2 - 3 "Manchester United"

10' [0 - 1] Wayne Rooney

30' [0 - 2] Danny Welbeck

40' [0 - 3] Wayne Rooney

48' [1 - 3] Aleksandar Kolarov

65' [2 - 3] Sergio Aguero

12' Vincent Kompany ("Man City") pašalintas iš aikštės

"Man Utd" sėkmingai pradėjo susitikimą ir po Wayne'o Rooney įvarčio išsiveržė į priekį. Negana to, po poros minučių už šokimą ištiestom kojom į priekį raudoną kortelę prieš save išvydo šeimininkų kapitonas Vincentas Kompany.

Kiekybine persvara pasinaudoję "Man Utd" futbolininkai padvigubino rezultatą, kai Danny Welbeckas puikiu smūgiu nuginklavo "Man City" vartininką Costelį Pantilimoną.

Kėliniui artėjant prie pabaigos Welbeckas uždirbo 11 metrų baudinį. Jį realizuoti ėmėsi Rooney, kurio smūgį varžovų vartų sargas atlaikė, tačiau antruoju bandymu "United" žvaigždė pasiuntė kamuolį į tinklą.

Po pertraukos "City" treneris Roberto Mancini iš aikštelės išėmė Davidą Silvą bei Adamą Johnsoną, o neilgai trukus baudos smūgį sėkmingai realizavo Aleksandras Kolarovas.

Sensacingai apie sugrįžimą į futbolą prieš rungtynes paskelbęs Paulas Scholesas 60 minutę žengė ant žaliosios vejos, tačiau turėjo prisiimti dalį kaltęs dėl Sergio Aguero įvarčio 65 minutę.

Dramatiškoje rungtynių pabaigoje "City" žaidėjai stengėsi išlyginti rezultatą - dar vieną pavojingą Kolarovo baudos smūgį atlaikė "United" vartininkas Andersas Lindegaardas, bet mačas baigėsi Anglijos čempionų naudai.

Data: 2012 m. sausio 8 d., 15:00

Vieta: Etihad Stadium, Mančesteris

Turnyras: FA taurė

Teisėjas: C. Foy

Žiūrovų: 47 tūkst.