•
  •

"Man Utd" sutriuškino "Everton"

2009 m. lapkričio 22 d. 12:12

"Manchester United" namie nesunkiai įveikė "Everton" 3-0 ir sugrįžo į antrąją turnyrinės lentelės poziciją. Nuo lyderių Londono "Chelsea" juos skiria 5 taškai.

"Manchester United" 3 - 0 "Everton"

35' [1 - 0] Darren Fletcher

67' [2 - 0] Michael Carrick

76' [3 - 0] Antonio Valencia

"Man Utd" dominavo nuo pat rungtynių pradžių, bet išsiveržti į priekį pavyko tik 35 minutę. Antonio Valencia galva atmetė kamuolį Darrenui Fletcheriui, kuris nestabdydamas įspūdingu smūgiu į 'devyniukę' išvedė Raudonuosius velnius į priekį.

"Everton" neypatingai grasino šeimininkų vartams, o fanai ramiau jaustis galėjo 67 minutę, kai Michaelas Carrickas ramiai nukreipė Ryano Giggso perdavimą į tolimąjį vartų kampą.

Įvartį į savo saskaitą įsirašė ir Antonio Valencia, kurio smūgiuotas kamuolys lietė "Everton" gynėją Leightoną Bainesą ir nepaliko vilčių vartininkui Timui Howardui.

Data: 2009-11-21 19:30

Vieta: Old Trafford, Mančesteris

Turnyras: Premier lyga

Teisėjas: Steve Bennett

Žiūrovų: 75 tūkst.