•
  •

"Man Utd" sutriuškino "MLS All-Stars"

2010 m. liepos 29 d. 12:31

Toliau Šiaurės Amerikoje viešintys "Manchester United" futbolininkai atsitiesė po pralaimėjo "KC Wizards" ekipai ir 5-2 įveikė MLS visų žvaigždžių rinktinę.

"MLS All-Stars" 2 - 5 "Manchester United"

1' [0 - 1] Federico Macheda

12' [0 - 2] Federico Macheda

64' [1 - 2] Brian Ching

70' [1 - 3] Darron Gibson

72' [1 - 4] Tom Cleverley

84' [1 - 5] Javier Hernandez

90' [2 - 5] Dwayne De Rosario

Praėjus vos 23 sekundėms nuo mačo pradžios italas Federico Macheda pasinaudojo netiksliu varžovų gynėjo perdavimu ir be problemų nuginklavo priešininkų vartų sargą.

Tas pats Macheda praėjus dešimčiai minučių padvigubino rezultatą, kai niekieno netrukdomas po kampinio nukreipė kamuolį galva į vartų tinklą.

Kėlinio pabaigoje Darrenas Fletcheris po gražios kombinacijos pataikė į skersinį, tačiau rezultatas po pirmų 45 minučių liko 2-0 Anglijos vicečempionų naudai.

Itin rezultatyviame antrajame kėlinyje įvarčių fiestą pradėjo MLS žvaigždžių rinktinei atstovaujantis Brianas Chingas galva pakreipęs baudos smūgį į vartus.

Didžiulėmis ovacijomis pasitiktas Javieras "Chicharito" Hernandezas uždirbo baudos smūgį, kurį puikiai realizavo "Man Utd" centro saugas Darronas Gibsonas.

Po poros minučių persvara tapo triuškinama, kai po gražios atakos Tomas Cleverley persimetė kamuolį pro gynėją ir iš arti nepaliko šansų varžovų vartininkui.

Žiūrovus nudžiugino ir Chicharito, išvengęs nuošalės ir sulaukęs tikslaus Fletcherio perdavimo, permetė kamuolį per priešininkų vartų sargą ir pasižymėjęs debiutinėse rungtynėse.

Antrąjį įvartį besibaigiant mačui amerikiečiams įmušė Dwayne'as De Rosario, o galutinis rungtynių rungtynių rezultatas - 5-2 "Manchester United" klubo naudai.