•
  •

"Man Utd" svečiuose palaužė "Arsenal"

2012 m. sausio 22 d. 20:03

"Manchester United" futbolininkai po sunkios kovos svečiuose 2-1 įveikė Londono "Arsenal" ekipą ir neleido atitrūkti "Manchester City" klubui, kuris įveikė kitą sostinės komandą "Tottenham".

"Arsenal" 1 - 2 "Manchester United"

45' [0 - 1] Antonio Valencia

71' [1 - 1] Robin van Persie

81' [1 - 2] Danny Welbeck

Sėkmingiau rungtynes pradėjo aikštės šeimininkai, tačiau "Man Utd" galiausiai perėmė iniciatyvą ir daugiausiai per kairįjį atakos kraštą bandė pralaužti "Arsenal" gynybą, kurioje ypač neužtikrintai atrodė Johanas Djourou.

Pirmojo kėlinio pabaigoje būtent iš kairiojo flango Ryanas Giggsas pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, kur prie kamuolio greičiausiai suspėjo Antonio Valencia, galva pasiuntęs jį į vartų tinklą.

Jau po pertraukos Djourou pakeitė 18-metis Nico Yennaris, o "Arsenal" ėmė demonstruoti geresnį žaidimą. Įpusėjus kėliniui puikiu šansu išlyginti rezultatą nepasinaudojo šeimininkų žvaigždė Robinas van Persie.

Vis dėlto rezultatyviausias šio sezono Anglijos "Premier" lygos futbolininkas pasiekė savo - 71 minutę olandas tiksliai smūgiavo į vartus, nors kamuolį ir lietė svečių vartininkas Andersas Lindegaardas.

"Man Utd" nenuleido rankų ir dėka sėkmingai krašte sužaidusio Antonio Valencios atstatė persvarą, kai ekvadorietis numetė kamuolį Danny Welbeckui, o šiam teliko jį pasiųsti į vartus.

Rungtynių pabaigoje "Arsenal" užgulė Anglijos čempionų vartus, tačiau pralaužti gynybos nepavyko. "Man Utd" futbolininkai iškovojo svarbią pergalę ir nuo penktoje vietoje esančių 'kanonierių' pabėgo jau 15 taškų.

Data: 2012 m. sausio 22 d., 18:00

Vieta: Emirates Stadium, Londonas

Turnyras: Anglijos "Premier" lyga

Teisėjas: M. Dean

Žiūrovų: 60 tūkst.