Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

„Manchester United“ pasiekė žodinį susitarimą su „Benfica“ dėl R. Sancheso įsigijimo

„Manchester United“ pasiekė žodinį susitarimą su „Benfica“ dėl R. Sancheso įsigijimo

2016 m. kovo 5 d. 10:43

„Manchester United“ atstovai šį vakarą bus Portugalijoje, kur stebės rungtynes tarp Lisabonos „Sporting“ ir „Benfica“ klubų, kuruos yra laikomos pačiomis svarbiausiomis šiame sezone ir didžiausios lygos žvaigždės susirems „Jose Alvalade“ stadione.

 

Portugalijos dienraštis „Record“ paviešino, kurių ekipų skautai stebės šias rungtynes. Remiantis „Record“ duomenimis „Manchester United“ skautai stebės „Benfica“ saugo Renato Sancheso pasirodymą, kurio žaidimą „Raudonieji Velniai“ seka jau kelis mėnesius.

Tas pats dienraštis skelbia, jog tai bus paskutinis Renato Sancheso Lisabonos derbis ir vasarą jis pakels sparnus į Mančesterį bei užsivilks „United“ aprangą. Tvirtinama, jog pats žaidėjas nori pasinaudoti paskutine galimybe įveikti didžiausius priešininkus ir šiose rungtynėse nori palikti ryškų pėdsaką pademonstruodamas puikų pasirodymą.

Perėjimo suma turėtų siekti 40 mln. eurų, tačiau priklausomai nuo R. Sancheso demonstruojamų rezultatų suma gali išaugti dar 20 mln. eurų. Vis dėlto, „Benfica“ prezidentas Luisas Filipe Vieira nori gauti didesnę pinigų sumą iškart, tačiau sutiktų nuleisti galimą pridėtinę sumą, kuri priklausys nuo saugo demonstruojamos formos. Tokio noro priežastis paprasta – L. Felipe Vieira nori, jog R. Sanchesas taptų rekordiniu „Benfica“ klubo pardavimu, mat Axelis Witselis ekipą paliko už lygiai tą pačią, 40 mln. eurų sumą.

 

Kiti žaidėjai, kurie yra siejami su „Manchester United“ taip pat rungtyniaus šiose rungtynėse. Tai – Lisabonos „Sporting“ duetas Williamas Carvalho ir Islamas Slimani.

Prie „Manchester United“ skautų turėtų prisijungti ir „Leicester City“, „Crystal Palace“ ir „Everton“ atstovai.

Autorius: GiggsyKomentarai:

Lebster
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 2093 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Kiek tiesos čia yra? Kad domisi faktas, bet kad preliminari sutartis yra?
Giggsy
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 2093 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: David De Gea

Nereiketu labai alpti. Saltinis pagal patikimuma tikrai nera numeris vienas, bet ir geriau nei The Sun ir panasiai. Kaip ir pats sakei. Kad domisi faktas, o del preliminarios sutarties mazai mirtinguju zino 100 procentu
robis777
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 2093 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Vel MU saibom mėtytis pradeda,vel prisipirks robocopu,nafik geriau pataupo pinigus,yra ir taip kam zaist is rezervo,o kaip Mauras ateis,viska sustatys i savo vietas
a4
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
a4
prieš 2093 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Negali žinoti ar su juo tai nederinta
* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu