Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Owenas: "United" gali sugrąžinti mano karjerą

Owenas: "United" gali sugrąžinti mano karjerą

2009 m. liepos 4 d. 13:29

Naujasis "Manchester United" pirkinys Michaelas Owenas tikisi, jog įvarčiai ir trofėjai naujajame klube padės užmiršti ne itin vykusį laikotarpį "Newcastle" komandoje.

 

29 metų anglas vakar sėkmingai perėjo medicininį patikrinimą ir padėjo parašą ant dvejų metų sutarties, taip už dyką papildydamas Anglijos čempionų gretas.

 

Buvęs "Liverpool", "Real" bei "Newcastle" žaidėjas yra sujaudintas savo naujo karjeros etapo bei trokšta atgauti savo geriausią formą ir padėti "United" iškovoti pergales.

 

Puolėjas sakė MUTV: "Jausmas puikus. Nei keisčiausiuose sapnuose to nesapnavau, bet tada paskambina treneris ir pasiūlo susitikti."

 

"Tai buvo šokas, tačiau esu labai laimingas, kad viskas taip greit išsisprendė. Laikotarpis "Newcastle" ekipoje tikriausiai nebuvo pats geriausias, bet iki tol mano karjera buvo labai gera."

 

"Esu tikras, jog šis klubas gali padėti ją vėl sugrąžinti. Tikiuosi, jog pelnysiu įvarčius ir padėsiu komandai iškovoti titulus."

 

"Dar tik kelios dienos, tačiau kai pagalvoji apie "United", į galvą automatiškai ateina trofėjai, stadionas, milžiniškas fanų kiekis."

 

Owenas taip pat atmetė spėliones, jog jis turi potraukį į traumas, teigdamas, kad medicininį patikrinimą praėjo be problemų.

 

"Daug yra kalbėta ir dar daug bus per ateinančius mėnesius ir metus, bet aš nesijaučiu, jog būčiau linkęs gauti traumas."

 

"Manau, jog daugelis buvo nustebinti, kaip praėjo patikrinimas. Žinojau, jog jį praeisiu, nes tai esu daręs ir anksčiau. Mano fizinė būklė yra gera."

Autorius: D MKomentarai:

Trakizas
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 4529 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Linkiu tau, kad ir sugrystu ta karjera. p
chainas
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 4529 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Sekmes tau !
* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu