Profilis


Prisijungę vartotojai

alphabay62

Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Paaiškėjo patekimo į Čempionų lygą ir Europos lygą tvarka

Paaiškėjo patekimo į Čempionų lygą ir Europos lygą tvarka

2016 m. balandžio 23 d. 00:24

Kas tiesiausiu keliu nueis į Čempionų ir Europos lygos grupių etapus? Kam teks kovoti dėl patekimo į šias pirmenybes? Ir kaip „Chelsea“ vis dar gali atsidurti Europos turnyre? Atsakyti į šiuos klausimus Jums padės šis straipsnis.


Patekimo būdai į Čempionų lygą bei Europos lygą:


Yra keli būdai, kuriais „Premier“ lygos klubai gali prasimušti į Čempionų arba Europos lygą.


- „Premier“ lygos pozicija. Nugalėtojai tiesiausiu keliu patenka į Čempionų lygos etapą. Antrąją ir trečiąją vietą užėmusios komandos lygiai taip pat gauna tiesioginį kelialapį į grupių etapą. Ketvirtoji vieta leidžia rungtis paskutiniajame atkrintamųjų varžybų ture, vis dėlto šiuo metu negalime būti dėl to tikri 100 procentų. Toliau yra dar papildomos trys pozicijos į Europos lygos atkrintamąsias, kurios bus išdalintos taurių (pavyzdžiui FA Taurė) nugalėtojams ir šiek tiek žemesnes pozicijas užėmusioms komandoms.


- Triumfas Čempionų lygoje. Garantuoja vietą grupių etape artėjančiam Čempionų lygos sezonui.


- Triumfas Europos lygoje. Garantuoja vietą Čempionų lygos paskutiniajame atkrintamųjų varžybų etape, tačiau gali užtikrinti vietą ir grupių etape.


- Triumfas FA Taurėje. Garantuoja vietą Europos lygos grupių etape.


- Triumfas „Capital One“ Taurėje. Garantuoja vietą Europos lygos atkrintamųjų rungtynių trečiajame etape.

 

Ribotas vietų skaičius:


Ne daugiau kaip penkios „Premier“ lygos ekipos gali rungtyniauti Čempionų lygoje ir ne daugiau nei trys klubai gali rungtyniauti Europos lygoje.

 

Kas jau užsitikrino vietas Europos batalijose kitam sezonui?
 
 


„Leicester City“ – užsitikrino mažiausiai trečiąją vietą čempionate, kas reiškia, jog „Lapės“ kitą sezoną rungtyniaus Čempionų lygoje.


„Manchester City“ – laimėjo „Capital One“ taurę ir gali būti tikri, jog turi vietą Europos lygos atkrintamųjų trečiajame etape.

 

Kodėl ketvirtoji pozicija „Premier“ lygoje negarantuoja vietos Čempionų lygos atkrintamosiose?


Tam reikia, jog „Manchester City“ laimėtų Čempionų lygą, o „Liverpool“ – Europos lygą ir nė viena iš šių ekipų nefinišuotų didžiajame ketverte. Tokiu atveju ekipa užėmusi ketvirtąją vietą keliautų į Europos lygos grupių etapą.


Tokia situacija susiklostytų dėl to, jog pirmosios trys „Premier“ lygos komandos turi garantuotą vietą Čempionų lygą, o minėtasis Čempionų lygos limitas neleidžia dalyvauti daugiau nei penkioms komandoms.

 


Kaip „Manchester City gali paveikti galimą „Liverpool“ patekimą į Čempionų lygą per Europos lygą?


Europos lygos pusfinalį pasiekę „Liverpool“ gautų galimybę rungtis Čempionų lygos atkrintamųjų paskutiniajame etape, žinoma, tik tokiu atveju, jeigu „Raudonieji“ laimės turnyrą. Tačiau, jeigu Čempionų lygos nugalėtojas patenka į Čempionų lygą per savo vietines pirmenybes (pvz: „City“, Madrido „Atletico“, Madrido „Real“ arba Miuncheno „Bayern“) savo lygose finišuos trečioje pozicijoje arba aukščiau, tokiu atveju Europos lygos nugalėtojas gauna tiesioginį kelialapį į Čempionų lygos etapą.


Kaip „Capital One“ taurė paveikė „Premier“ lygos komandas ir jų kvalifikaciją į Europinius turnyrus? 


„Manchester City“ laimėję šį turnyrą jau turi garantuotą vietą Europos lygos atkrintamųjų trečiajame etape. Tačiau, jeigu „City“ užsitikrins vietą Čempionų lygoje arba Europos lygoje dėl savo turnyrinės lentelės pozicijos „Premier“ lygoje arba triumfo atveju Čempionų lygoje, „Miestiečių“ vieta Europos lygos atkrintamosiose bus perleista aukščiausią poziciją užėmusiai ekipai, kuri nebuvo išsikovojusi teisės rungtis Europos pirmenybėse.


Kaip komandas paveiks FA Taurė? 


FA Taurės nugalėtojai kvalifikuosis į Europos lygos grupių etapą, nebent jie į Europą pateks kitokiu būdu. Tai reiškia, jog „Crystal Palace“, „Everton“ arba „Watford“ patektų į grupių etapą, tačiau jeigu „Manchester United“ laimėtų FA Taurę, bet iškovotų pakankamai aukštą poziciją „Premier“ lygoje, jog galėtų varžytis Čempionų arba Europos lygoje tada FA Taurės nugalėtojo vieta būtų atiduota aukščiausią poziciją užėmusiai ekipai, kuri nebuvo išsikovojusi teisės rungtis Europos turnyruose.


Kaip visa tai atrodo pagal „Premier“ lygos pozicijas? 


Nugalėtojai:

Patenka į Čempionų lygos grupių etapą ir taip pat patenka į pirmąjį krepšelį.


Antrosios vietos laimėtojai:

Patenka į Čempionų lygos grupių etapą.

 


 Trečiosios vietos laimėtojai:

Patenka į Čempionų lygos grupių etapą.


Ketvirtoji vieta:

Patenka į paskutinįjį Čempionų lygos atkrintamųjų etapą, nebent „Manchester City“ ir „Liverpool“ atitinkamai laimi Čempionų ir Europos lygą ir abi ekipos sezone lieka už didžiojo ketverto ribų arba „Manchester City“ laimi Čempionų lygą, o „Premier“ lygoje užima ketvirtąją poziciją.


Penktoji vieta:

Patenka į Europos lygos grupių etapą nebent „Manchester City“ laimi Čempionų lygą ir užima penktąją vietą.


Šeštoji vieta:

Pateks į Europos lygos trečiąjį atkrintamųjų etapą, jeigu „Manchester City“ laimės Čempionų lygą arba finišuos didžiajame „Premier“ lygos ketverte.


Septintoji vieta:

Pateks į Europos lygos atkrintamąsias, jeigu „Manchester United“ lamės FA Taurę ir finišuos pirmajame šešetuke, o „Manchester City“ sezoną baigs pirmajame penketuke.


Aštuntoji vieta:

Pateks į Europos lygos atkrintamąsias, jeigu „Liverpool“ laimės Europos lygą ir užims septintąją vietą, „Manchester United“ lamės FA Taurę ir „Premier“ lygoje finišuos pirmajame šešetuke, o „Manchester City“ užsitikrins vietą Čempionų lygoje.


 

Autorius: GiggsyKomentarai:

GK
Buvo prisijungęs paskutinę parą
GK
prieš 1642 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

amazing staff!!!
a4
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
a4
prieš 1642 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Eina sau, ačiū. Viskas vienoje vietoje. Bet tai kiek čia variantų dar gali būti... Beje, Giggsy, rašei, kad laimėtojas papuola į pirmąjį CL krepšelį. O 2-3 vietos kokiame krepšelyje? Ar dar neaišku?
Giggsy
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 1642 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: David De Gea

Straipsnyje, kuriame verčiau apie 2 ir 3 vietos krepselius nebebuvo užsiminta. Turbūt priklausys nuo klubo reitingo taškų
a4
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
a4
prieš 1642 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Leicester: We are in Champions League, man! Dilly ding, dilly dong https://www.facebook.com/premierleague/videos/1322869754404103/
* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu