Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Portugalijos žiniasklaida: J. Mourinho pasiekė susitarimą su „United“

Portugalijos žiniasklaida: J. Mourinho pasiekė susitarimą su „United“

2016 m. balandžio 23 d. 16:30

„Jornal de Noticias“ yra vienas įtakingiausių ir perkamiausių dienraščių Portugalijoje ir sporto naujienos nėra pagrindinė skiltis šiam laikraščiui. Taigi, jeigu Jose Mourinho atsidūrė pirmajame puslapyje, galime daryti išvada, jog šio dienraščio korespondentai turi patikimos informacijos apie šį susitarimą.


Straipsnio antraštė skelbia: „Jose Mourinho pasirašė sutartį su Mančesteriu („United“)“. „Jornal de Noticias“ ėjo tiesiai prie reikalo. Straipsnis neprieinamas internete ir netgi nebuvo rastas elektroninėje jo versijoje redaguojant, jį perskaityti galima tik pačiame dienraštyje.


Kaip bebūtų buvo išsiaiškinta, jog straipsnyje rašoma, kad Jose Mourinho pasiekė susitarimą su „United“ ir stebėjo ekipos rungtynes, jog susipažintų su dabartine sudėtimi ir jos trūkumais. Taip pat pažymima, jog portugalas turės visišką laisvę transferų rinkoje ir pranešama, jog portugalas gali pasikviesti kelis naujokus iš Portugalijos pirmenybių.


Nors šie gandai neskelbia kažko naujo, kas buvo pranešama anksčiau, tačiau klausimas ar dabartinėje situacijoje galima kažką pridėti. Vis dėlto, fanams, kurie nori matyti J. Mourinho už „Raudonųjų Velnių“ vairo tai yra pozityvus ženklas, mat „Jornal de Noticias“ yra itin įtakingas dienraštis.


Vasario mėnesį tas pats „Jornal de Noticias“ skelbė, jog J. Mourinho susitiko su savo „Chelsea“ ekipoje buvusiu asistentu Rui Faria ir aptarė judviejų ateities planus bei pasidalino mintimis apie tam tikrus žaidėjus.


 


 

Autorius: GiggsyKomentarai:

Menelik
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 1646 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Na as likau siuo straipnsiu labai labai patenkintas ))
Karolis002
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 1646 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

duok dieve,kad butu tiesa..
* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu