Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Raulis galėjo atsidurti "United" gretose

Raulis galėjo atsidurti "United" gretose

2011 m. balandžio 25 d. 18:44

"Manchester United" vyriausiasis treneris Seras Alexas Fergusonas patvirtino, jog klubas buvo susidomėjęs galimybe komandos sudėtį sustiprinti puolėju Rauliu Gonzalezu.

 

Rezultatyviausias visų laikų UEFA Čempionų lygos žaidėjas šį sezoną atstovauja būsimai 'raudonųjų velnių' varžovei "Schalke", kurios gretose jau yra pasižymėjęs 18 kartų.

 

"Mes esame linkę įsigyti jaunus futbolininkus, tačiau jei yra galimybė pasikviesti patyrusį žaidėją, turi apsvarstyti tokį variantą." - sakė patyręs specialistas.

 

"Kai kuriems futbolininkams galima padaryti išimtį, nes patirtis yra vertinga. Taip padarėme su Michaelu Owenu, kuris yra puikus profesionalas, o situacija su Rauliu būtų panaši į Henriko Larssono prieš keletą metų."

 

"Buvo akivaizdu, jog Raulio laikas Madride ėjo į pabaigą, o pats žaidėjas dar nebuvo per senas, jog nebūtų efektyvus, ką jis ir rodo Vokietijoje."

 

"Kalbėjomės su jo agentu, tačiau savo dispozicijoje jau turėjome Javierą Hernandezą, Wayne'ą Rooney, Dimitarą Berbatovą bei Michaelą Oweną. Jei ne pastarasis, tikriausiai būčiau Raulį įsigijęs."

Autorius: D M


Parama svetainei


1. Parašykite SMS žinutę su kodu IV CHAINAS. Tarp žodžių IV ir CHAINAS palikite tarpą, rašyti galite didžiosiomis arba mažosiomis raidėmis (pvz., iv chainas).

2. Žinutę išsiųskite vienu iš šių numerių.

Tel. nr. Žinutės kaina
1679 3 Lt
1654 2 Lt
1656 1 Lt


3. Visi Jūsų sumokėti pinigai (3 Lt, 2 Lt arba 1 Lt) bus iš karto padovanoti mūsų svetainės talpinimo paslaugos pratęsimui apmokėti, o jūs gausite patvirtinimą, kad žinutė sėkmingai pasiekė tikslą.

Detalesnė informacija


Komentarai:

gytis
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 3870 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Nu ir gerai kad neisigijo
Laimonas
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 3870 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: David De Gea

Tikriausiai jei Raul'is būtų buvęs įsigytas ir mušęs tiek įvarčių, kiek dabar muša už "Shalkę", tikriausiai Chicharito butų sutojęs progresuoti, o galbūt būtų panašiai kaip su Owenu, sėdėtų ant suolo, bet šiaip ar taip muša įvarčius ManUtd ir be jo pagalbos.
Linuks
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 3869 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Pritariu gyciui
mantiksas
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 3869 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

jei raulis butu atejes i man utd tai nebutu reiske kad jis butu tiek ar dar daugiau imuses Laimonai ir be to kazin kiek jis laiko butu gaves nes berbatov ir rooney butu pradeje sezona kartu o jei raulis gaves laiko nepritaptu tai kazin kaip baigtusi manau jog raulio persikelimas i shalke tapo naudingiausias ir shalkei ir man utd (isskyrus EUFA maca ) ir rauliui ir paciam realui
Dj-kreminis
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 3869 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

Gerai, kad neįsigijo, kadangi puolėjų pas mus ir taip per daug...
* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu