•
  •

„Leicester City“ titulo dar teks palaukti, „Manchester United“ susikomplikavo savo padėtį

2016 m. gegužės 1 d. 15:07

Centrinėje XXXVI „Premier“ lygos turo dvikovoje „Manchester United“ priėmė „Leicester City“, kurie siekė užsitikrinti čempionų vardą. Vis dėlto „Raudonieji Velniai“ šią šventę perkėlė anksčiausiai kitai savaitei, mat rungtynės baigėsi lygiosiomis 1 – 1. Kaip bebūtų „United“ futbolininkai itin susikomplikavo ir savo padėtį kovoje dėl ketvirtosios „Premier“ lygos pozicijos.

Pirmąjį kėlinį aikštės šeimininkai pradėjo itin aktyviai ir iškart užgulė „Leicester“ vartus. Tokia taktika buvo itin veiksminga, mat pirmasis įvartis krito jau 8-ąją rungtynių minutę, kai po Antonio Valencios perdavimo pasižymėjo puikų smūgį atlikęs Anthony Martialis.

„United“ ir toliau neketino mažinti apsukų ir kamuolys didžiąją dalį laiko buvo „Lapių“ aikštės pusėje. 14-ąją minutę po Marouane‘o Fellaini perdavimo puikią progą pasižymėti turėjo Jessie Lingardas, tačiau jo smūgį atrėmė Kasperas Schmeicheis.

Vis dėlto šeimininkai persvara ilgai nesidžiaugė. 17-ąją minutę rezultatas tapo lygus, kai po standartinės situacijos įvartį galva pelnė „Leicester“ klubo kapitonas Wesas Morganas. Kaltę dėl šio įvarčio turėtų prisiimti Marcosas Rojo, mat jo gynybiniai veiksmai šioje situacijoje buvo itin neužtikrinti.

Po „Leicester“ įvarčio žaidimas išsilygino ir kamuolys didžiąją dalį laiko būdavo svečių aikštės pusėje, tačiau „Raudonieji Velniai“ itin didelės grėsmės sukelti nesugebėjo.

Situacija pagyvėjo kėlinio pabaigoje. Jeffrey Schluppas atliko itin pavojingą perdavimą, kuris galėjo baigtis įvarčiu, tačiau Davidas De Gea kaip ir įprasta sužaidė užtikrintai. Jau po akimirksnio kamuolys atšoko Riyadui Mahrezui, kuris krito baudos aikštelėje ir apeliavo į teisėją prašydamas 11-os metrų baudinio, tačiau M. Oliveris su šia idėja nesutiko.

Po kelių minučių Antonio Valencia atliko smūgį šalia baudos aikštelės, tačiau jis buvo blokuotas. Kampinio metu pavojaus buvo išvengta ir ekipos išėjo ilsėtis rezultatui esant 1 – 1.

Antrąjį kėlinį pavojingesniu epizodu vėl pradėjo „Manchester United“. Pirmojo įvarčio autorius A. Martialis įveikė varžovų gynybą, tačiau jo smūgiuotas kamuolys skriejo virš vartų. Vis tik po šio epizodo kontrolę perėmė svečiai. „Lapės“ sukūrė kelis pavojingus epizodus prie D. De Gea vartų, vienas iš jų buvo Leonardo Ulloa smūgis galva.

Didžiąją dalį antrojo kėlinio kamuolys laikėsi „United“ aikštės pusėje, o pavojingų epizodų prie K. Schmeichelio vartų kurti nesisekė. 71-ąją minutę dar vieną progą turėjo „Leicester“ futbolininkai. R. Mahrezas suklaidino vieną iš gynėjų ir atliko stiprų smūgį, kurį kumščiais atrėmė D. De Gea.

Situacija paaktyvėjo po Louiso van Gaalo keitimų. Memphis Depay išprovokavo antrąją geltoną Danny Drinkwaterio kortelę ir „Leicester“ liko mažumoje. Wayne‘as Rooney atliko smūgį, tačiau su juo ganėtinai lengvai susitvarkė K. Schmeichelis.

92-ąją minutę tas M. Depay išbėgo vienas prieš vartininką, tačiau K. Schmeichelis buvo akimirka greitesnis ir spėjo išmušti kamuolį toliau nuo savo vartų.

„Lapės“ likusios mažumoje išlaikė rezultatą ir ekipos buvo priverstos tenkintis lygiosiomis.

„Manchester United“ 1 – 1 „Leicester City“

8‘ [1-0] A. Martial (A. Valencia)

17‘ [1-1] W. Morgan (D. Drinkwater)