•
  •

"United" įveikė "Bolton" ir atitrūko nuo "Arsenal" 5-iais taškais

2011 m. kovo 19 d. 19:10

"Manchester United" ekipa sunkiai, bet rungtynių pabaigoje išplėšė pergalę prieš "Bolton Wanderers" (1 - 0). Vienintelį įvartį pelnė Dimitaras Berbatovas, kuris su 20 įvarčių šį sezoną pirmauja tarp rezultatyviausių žaidėjų "Premier" lygoje.

"Manchester United" 1 - 0 "Bolton Wanderers"

88' [1 - 0] Dimitar Berbatov

78' iš aikštės pašalintas Jonny Evans ("Man Utd")

Šias rungtynes komandos treneris Seras Alexas Fergusonas stebėjo iš tribūnų dėl diskvalifikacijos, kurią jam skyrė Anglijos futbolo asociacija už teisėjų kritikavimą. Be šio susitikimo strategas praleis dar keturis mačus.

Pirmasis kėlinys nebuvo sėkmingas abejoms komandoms. "Man Utd" niekaip nepavykdavo pralaužti gerai sukomplektuotos "Bolton" ekipos gynybos. Be Wayne'o Rooney poros smūgių išskirti galima tik vieną epizodą - po skersuoto kamuolio link baudos aikštelės Wesas Brownas galva atmetė kamuolį Javierui Hernandezui, šis savo ruožtu nieko nelaukęs spyrė jį į vartus, bet varžovų gynėjas blokavo smūgį ranka, tačiau teisėjas neįžvelgė šiame epizode nieko neleistino ir neskyrė 11 metrų baudinio.

Antrasis kėlinys prasidėjo dviems "United" keitimais - į aikštę žengė Dimitaras Berbatovas, pakeitęs Chicharito, o antrasis buvo priverstinis - Fabio pakeitė susitraumavusį Wesą Browną.

Antrojoje rungtynių dalyje "raudonieji velniai" puolime ėmė žaisti aktyviau. Varžovų vartus vis atakavo Nani, W. Rooney ir D. Berbatovas, "Bolton" savo ruožtu mažai ką galėjo atsakyti priešininkams, vienintelė kiek pavojingesnė ataka buvo kai vienu metu varžovas apėjo gynėjus Jonny Evansą ir Patrice'ą Evra bei atmetė kamuolį puolėjui Kevinui Daviesui, bet šio smūgį sėkmingai blokavo Michaelas Carrickas.

78-ąją rungtynių minutę Fabio į pagalbą nuskubėjęs Chrisas Smallingas nesugebėjo išmušti kamuolio toliau nuo vartų ir priešininkai tuo pasinaudoję prametė kamuolį į vidurį, kur likęs vienas Jonny Evansas šiurkščiai prasižengė prieš varžovą, ko pasekoje teisėjas Andre Marineris parodė jam raudoną kortelę.

Įgavę kiekybės pranašumą "Bolton" futbolininkai turėjo progą pelnyti įvartį, kai į baudos aikštelę skersuotą kamuolį galva į vartus smūgiavo Matthew Tayloras, tačiau kamuolys skriejo tiesiai į Edwiną van der Sarą, kurį olandas be vargo sugavo.

Atsigavę po J. Evanso išvijimo "Man Utd" įgavo lyg antrą kvėpavimą. Ypač aktyviai ėmė žaisti Nani, smūgiuodamas į vartus iš toli tiek kaire, tiek dešine kojomis. Dažniausiai "Bolton" gelbėdavo vartininkas Jussi Jaaskelainenas, o 88 minutę po to pačio Nani smūgio, tas pats vartininkas atrėmė smūgį, bet pirmas prie kamuolio prišoko Berbatovas ir pasiuntė jį į vartų tinklą. Švieslentėje užsidegė skaičiai 1 - 0, o jau po kelių minučių teisėjas paskelbė rungtynių pabaigą bei "Manchester United" ekipos pergalę.

Šis laimėjimas "Man Utd" leido atitrūkti turnyrinėje "Premier" lygos lentelėje nuo artimiausių persekiotojų Londono "Arsenal" 5-iais taškais, mat "kanonieriai" šiandien išvykoje prieš "West Brom" sužaidė lygiosiomis 2 - 2.

Sekantis "Premier" lygos mačas "United" komandai vyks balandžio 2-ąją Londone prieš "West Ham". Savaitės pertrauka čempionate vyks dėl nacionalinių rinktinių Europos čempionato 2012 atrankos rungtynių.

Autorius: pykčius