Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Naujienos

Z. Ibrahimovičius: „Atvykstu laimėti“

Z. Ibrahimovičius: „Atvykstu laimėti“

2016 m. liepos 2 d. 12:10

Zlatanas Ibrahimovičius po pasirašyto kontrakto penktadienį davė savo pirmąjį interviu. Švedas su MUTV žurnalistu Stewartu Gardneriu kalbėjosi apie perėjimą į „Old Trafford‘ą“, savo viltis 2016 – 2017-ųjų metų sezonui bei susivienijimą su Jose Mourinho.


Sveikas atvykęs į „Manchester United“. Kaip jautiesi?


Esu labai susijaudinęs. Esu labai, labai laimingas. Pagaliau tai įvyko! Buvo daug kalbų, tačiau buvo prieita iki to momento, kai viskas baigėsi. Dabar pradėsime sunkų darbą. Esu be galo laimingas ir dabar tiesiog laukiu kol galėsiu susipažinti su komandos draugais, treniruotis su jais, čia treniruočių bazėje. Atrodo, jog tai didelis klubas, milžiniškas klubas, todėl esu labai laimingas.


Buvo daug kalbų, jog mėgavotės visomis spekuliacijomis apie savo ateitį. Ar dabar jau esate laimingas, jog viskas baigėsi?


Esu laimingas ir dabar galiu koncentruotis į vieną dalyką ir tai yra „United“ marškinėliai. Galiu viską palikti nuošalyje, nes žaidžiant Europos čempionate ten buvo daugiau kalbų apie mano ateitį nei apie patį čempionatą. Pagaliau viskas baigėsi ir galiu koncentruotis į naująjį klubą, grįžti ir sunkiai dirbti bei pasirodyti kaip įmanoma geriau.


Koks svarbus šiam perėjimui buvo Jose Mourinho?


Manau, jog mano pasirinkimas buvo gana lengvas, sunkiausia viską buvo įgyvendinti. Aš lyginu tai su  Mayweather‘io ir Pacquiao kova. Visi sakė, jog ji niekada neįvyks, tačiau įvyko. Noriu padėkoti savo komandai, „United“ klubui ir Jose Mourinho, nes visi jie padarė tai įmanomu. Dabar aš esu „United“ žaidėjas ir aš jaučiuosi labai, labai laimingas. Sakykime, jog mano apsisprendimas buvo lengviausia dalis. Likę faktoriai buvo tarsi dėlionė, tačiau dėlionė susidėliojo ir visi yra patenkinti.


Turbūt iš „Inter“ laikų kartu turite puikių prisiminimų?


Aš turiu puikių prisiminimų. Vienintelis dalykas, kurio gailiuosi dirbdamas su Jose, jog tai buvo trumpas laiko tarpas. Kartu praleidome vieną sezoną. Mes kartu laimėjome, kartu mėgavomės ir kartu puikiai praleidome laiką. Be to, aš daug ko išmokau. Aš turėjau galimybę jį pažinti ne tik kaip trenerį, bet kaip ir žmogų, ir galiu pasakyti tik gerus žodžius. Jis yra nugalėtojas. Aš taip pat esu nugalėtojas, abu žinome, ko norime ir tai yra laimėti. Kur benueiname, mes laimime ir laimėsime dabar.


Ar žaidimas „Premier“ lygoje buvo vienintelis trūkumas Jūsų įspūdingoje karjeroje?


Manau, jog man tai didelis iššūkis. Kur tik išvykdavau, aš ten laimėdavau ir dabar žvelgiu į ateitį šiam naujam nuotykiui, naujam puslapiui mano karjeroje ir gyvenime. Jeigu nugalėsiu ir čia, nežinau kiek futbolininkų turės galimybę rungtyniauti tokiame dideliame skaičiuje čempionatų ir taip pat juos laimėti. Aš dirbsiu sunkiai, žinau savo mentalitetą, aš atėjau nugalėti ir aš noriu laimėti. Už visko slypi sunkus darbas, o aš sunkiai dirbau visą laiką, tą pratęsiu ir čia.


„Premier“ lygoje laukia itin įdomus sezonas, žinant atvykstančius futbolininkus bei trenerius. Kaip į visa tai žvelgi pats?


Manau, jog visa „Premier“ lyga turi reprezentuoti „Manchester United“. Kiekvienos rungtynės kels nuostabą visame pasaulyje, ypač viskas, kas bus susiję su naujais futbolininkais ir treneriais, ir manimi taip pat. Tai bus linksmi metai su gera bei sunkia konkurencija, tačiau aš nesijaudinu.


Laimėjote 10 titulų per 11 sezonų. Ar galite padaryti čia tą patį?


Aš atvykstu laimėti, neatvažiuoju švaistyti laiko ar žiūrėti į debesis. Esu čia, jog laimėčiau ir tai yra mano tikslas. Nepasiduosiu iki tol, kol nelaimėsiu. Žaisime Europos lygoje ir visur, kur žaisime bandysime laimėti. Kai žaidėjai, treneriai dirba vieningai, žaidžia vieningai tu gali įgyvendinti savo tikslus. Padarysime visus reikalingus dalykus, kuriuos reikia, jog būtų įgyvendintas pagrindinis mūsų tikslas.


Savo sudėtyje turime daug žadančių puolėjų kaip Marcusas Rashfordas ir Anthony Martialis. Ar Jūs bei Jūsų patirtis gali jiems padėti?


Manau, kad taip. Esu pasisėmęs patirties skirtingose kultūrose iš skirtingų komandos draugų, pasaulinio lygio komandos draugų, taigi aš mokiausi iš jų. Tačiau pradžioje viskas priklauso nuo paties žaidėjo. Jeigu esi profesionalas ir dirbi pakankamai sunkiai, tada tu pasieksi daug. Tapsi pasaulinio lygio futbolininku. Stengsiuosi kaip įmanydamas, jog padėčiau visiems, ne tik šiems dviem žaidėjams, kuriuos paminėjote/ Padėsiu netgi klubui užkopti ten, kur jam ir vieta – aukščiausia pozicija turnyrinėje lentelėje.


Ar laukiate rungtynių „Old Trafford“ stadione? Kartą jau buvote su „Inter“ klubu...


Taip, su nekantrumu laukiu pirmųjų runtynių. Mėgausiuosi kiekviena sekunde ir kiekviena minute. Stadionas yra nuostabus, o sirgaliai yra dar įspūdingesni. Tai bus ypatinga diena ir aš jos laukiu su nekantrumu.


Kas bus toliau po Jūsų ilgo sezono su PSG ir rungtyniavimo Europos čempionate – kada prasidės pasirengimas naujajam sezonui?


Dabar aš atsikvėpsiu, nes viskas pagaliau yra baigta. Dabar tai oficialu, aš esu „United“ futbolininkas ir esu laimingiausias žmogus pasaulyje. Tačiau dabar man reikia šiek tiek poilsio po ilgo sezono bei po Europos čempionato. Aš pasiimsiu savo atostogas. Kaip ilgai jos tęsis? Aptarsiu tai su treneriu ir pamatysime.


Po karjeros Paryžiuje sakėte, jog atėjote kaip karalius, o išėjote kaip legenda. Kai paliksite „United“ kaip norėtumėte būti apibūdintas?


Tikiuosi, jog čia aš turėsiu tokį patį scenarijų! Tačiau tai yra naujas puslapis ir aš nemėgstu lyginti praeities su dabartimi. Tai yra skirtinga. Tai bus skirtinga ir jūs tai pamatysite šio etapo pabaigoje.


Kokia Jūsų žinutė klubo aistruoliams?


Esu labai laimingas ir labai sujaudintas šios galimybės. Nekantrauju sulaukti artėjančio sezono. Jūs esate nuostabūs ir tęskite, palaikykite šią komandą. Šie metai bus jaudinantys ir jame įvyks puikių dalykų. Tikiuosi, jog mes dovanosime jums daugiau nei vieną trofėjų.

Autorius: GiggsyKomentarai:

GK
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
GK
prieš 1977 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

vat butent,mums tokio charakterio ir truko-nugaletoju.truko to naglumo.
GK
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
GK
prieš 1977 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

jegos rekorda sumuse per medicinke
Karolis002
Nebuvo prisijungęs ilgiau nei 1 para
prieš 1976 dienų
Mėgstamiausias žaidėjas: - - -

34m senelis
* komentuoti gali tik užsiregistravę ir prisijungę vartotojai


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu