Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Straipsniai

90 sekundžių su Giggsu ir Andersonu

2011 m. vasario 16 d.

Oficialios "Manchester United" svetainės žurnalistai trumpai pakalbino "raudonuosius velnius" Andersoną ir Ryaną Giggsą. Humoro nestokojantys žaidėjai linksmai atsakė į trumpus klausimus.

 

 

ANDERSON

Taigi, Ando, ką tu mėgsti veikti kai nežaidi futbolo?

Man labai svarbu pailsėti, atsipalaiduoti, todėl daug laiko praleidžiu žaisdamas PlayStation žaidimus. Dažniausiai žaidžiu futbolo žaidimus, bet mėgstu ir "šaudykles". Taip pat žaidžiu kortomis, žiūriu filmus ir leidžiu laiką su draugais.

 

Nani groja pianinu, Berbatovas mėgsta tapyti... Ar tu turi užslėptų talentų?

Leiskit man jums pasakyti, kad Nani nėra labai geras pianistas. Jis beviltiškas! Nežinojau, kad Berba piešia...Mano talentai? Aš geras video žaidimuose. Tai užsiskaito?

 

Esi iš Brazilijos, todėl veikiausiai mėgsti papludimius. Kur pasaulyje yra pats geriausias papludimys ir geriausia vieta plaukioti banglente?

Brazilijos papludimiai patys geriausi, be jokios abejonės. Jie tokie gražūs! Nesu buvęs papludimyje Anglijoje, čia per daug šalta maudynėms.

 

Turi įdomių tatuiruočių. Ar galėtum papasakoti apie jas?

Ant dešinės mano rankos yra ištatuiruotos vietos, kuriose esu lankęsis. Ji nebaigta. Ant kairės rankos... Ją pasidariau kai buvau jaunas ir kvailas. Nežinau kodėl ją pasidariau. Taip pat turiu dvi mažas tatuiruotes, vieną ant riešo, kitą ant kaklo. Pirmoji skirta mano mamai, antroji - močiutei.

 

Koks tavo mėgstamiausias Mančesterio restoranas?

Mano namai! Namuose aš turiu įstabaus maisto! Yra tokia viena nebloga vieta, vadinasi ji "Ostaria". Ten gamina brazilišką maistą, jie nėra 100% identiški, bet panašūs.

 

Turi įdomią šukuoseną. Ar kada nors nusikirpsi savo plaukus?

Be šansų! Jūs juokaujat? Mano plaukai yra mano gyvenimas, jie labai svarbūs man. Jei jūs nukirptumėte mano plaukūs, tai būtų tolygu išpjauti mano širdį, ar nupjauti mano kojas. Aš ištisai verkčiau. Nešioju tokią šukuoseną nuo 16 metų.

 

GIGGS

Sveikas Ryanai! Fergusonas sakė, kad išlaikyti tokią formą tokiame amžiuje kaip tu dabar reikia būti antžmogiu. Ar jautiesi tokiu?

Ne, nelabai (juokiasi). Manau, mane lydi sėkmė, jog tenka žaisti su gerais žaidėjais. Aš stengiuosi prisižiūrėti. Jaučiuosi puikiai ir mėgaujuosiu žaisdamas kiekvieną savaitę, ir tikiuosi, kad kurį laiką dar galėsiu tai daryti.

 

Kuris žaidėjas yra geriausias su kuriuo tau teko kartu žaisti?

Scholesy.

 

O treneris?

Taip pat Scholesy.

 

O kas yra blogiausias treneris?

Jis man už tai duos per kuprą, bet tai Gary Pallisteris. Jis vesdavo lengvas treniruotes, bet per rungtynes atrodydavome puikiai.

 

Mes girdėjome tu neblogai atrodai ant šokio aikštelės, bet ką tu išskirtum iš komandos kaip geriausią šokėją?

Aš skaičiau, kad Michaelas Owenas sakė, kad esu geriausias šokėjas...Bet manau, kad Nani geriausias, jis moka keletą judesiukų.

 

O kuris prasčiausias?

Gary Neville'as.

 

O kas inteligentiškiausias?

Gary Neville'as

 

Kuris žaidėjas iš visų vertė tave juoktis labiausiai?

Nicky Buttas. Niekada negali žinoti ką jis padarys.

 

O kuris žaidėjas yra didžiausias savimyla?

C. Ronaldo ir Becksas. Jie daugiausiai laiko praleisdavo prieš rūbinėje esantį veidrodį.

 

Įsivaizduokime, kad esi treneris ir tau reikia išsirinkti 5 žaidėjus su kuriais esi žaidęs, kuriuos leistum į aikštę?

Scholesas, Keane'as, Cantona... Sunku išsirinkti. Turbūt dar pasiimčiau Solskjaerą su Rio arba Vidičiumi. Negaliu pasirinkti tarp pastarųjų dviejų.

 

Esi daug keliavęs po pasaulį, bet ar yra tokia vieta kur norėtum grįžti kai nustosi žaisti futbolą?

Visada mėgau rytų Europą. Daug miestų ten esu aplankęs - Maskvą, Volgogradą, Kijevą, Prahą, Budapeštą.  Ten visada matosi pasikeitimai kai vis iš naujo atvyksti į kurį nors miestą, kur jau esi buvęs. Niekada nepamiršiu savo pirmosios kelionės į Stambulą 1993 metais. Tuomet mus pasitiko su didžiule priešprieša ir plakatais "sveiki atvykę į pragarą". Vėl vykome tenai 2009-ais ir ten viskas buvo pasikeitę, nuostabi vieta. Yra daug gražių miestų rytų Europoje kur esu buvęs tik su komanda, ir kur norėčiau nuvykti dar kartą.

Autorius: pykčius


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu