Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Straipsniai

Ar prasčiausias Sero Alexo Fergusono pirkinys tikrai toks prastas?

2014 m. balandžio 6 d.

Taip, turbūt nė nereikia paminėti – kalbama apie Bebe. Beveik septynių su puse milijonų svarų išpirka, sumokėta prieš keletą metų, atrodo kaip didžiausia Sero karjeroje atlikta klaida. Puolėjas taip ir nesugebėjo pritapti komandoje ir net išnuomotas tokiems klubams, kaip „Besiktas“ ar „Rio Ave“ nesugebėjo nutildyti jo kritikų.

 

Daugelis „Manchester United“ fanų jau pamiršo šį žaidėją, tačiau portugalas vis dar priklauso klubui. Ir po kelių tiesiog katastrofiškų sezonų šis atrodo žada kiek daugiau nei kad pasirodė praeity.

Šiuo metu Bebe atstovauja „Pacos de Ferreira“. Ir kas svarbiausia pradėjo mušti įvarčius kone kiekvieną savaitgalį, tarp kurių ir tokie, kurie nepadarytų gėdos ir aukščiausios klasės klubams bei žaidėjams. Futbolininkas sugebėjo pasižymėti ir paskutinėse laimėtose rungtynėse prieš Lisabonos „Sporting“. Šis įvartis yra jau aštuntasis per vienuoliką žaistų varžybų.

 

Turbūt Bebe netaps pasauline žvaigžde, bet paskutinės savaitės priverčia futbolo pasaulį persvarstyti, ar Bebe tikrai buvo didžiausia Sero Alexo transferų klaida.

 

Straipsnio autorius: Artūras Jonkus

Autorius: pykčius


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu