Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Straipsniai

Davidas Gillas kalba apie komandą bei naująjį sezoną

2009 m. rugpjūčio 10 d.

"Manchester United" vykdantysis direktorius Davidas Gillas kalbėjo MU televizijai apie pokyčius komandoje bei beprasidedantį naująjį sezoną. Štai ką jis sakė...

 

Davidai, tai buvo pilnas įvykių turas po Aziją. Ar jis buvo sėkmingas?

Neabejotinai. Žinoma, kai nusileidome Kvala Lumpūre pirma žinutė, kurią gavau, buvo apie bombų sprogimus Džakartoje, todėl turėjome priimti greitą sprendimą ir atšaukti rungtynes Indonezijoje. Buvo apmaudu, tačiau pasielgėmė teisingai ir, kadangi jau buvome apsipratę Malaizijoje, antrąsias rungtynes surengėme ten pat. Azija mums yra svarbiausias regionas, o šie turai jungia bendradarbiavimą su komerciniais partneriais bei šansą pamatyti mūsų sirgalius. Šiomis prasmėmis, turas buvo labai sėkmingas.

 

Daugybės laikraščių antraštes buvo okupavęs netikėtas Michaelo Oweno įsigijimas. Kaip vertinate jo įtaką iki šiol?

Seras Alexas yra tas žmogus, kuris tai skaičiuoja, tačiau iš to ką pamačiau, esu patenkintas. Michaelas yra pilnas entuziazmo bei yra labai laimingas būdamas čia. Mes diskutavome apie jo įsigijimą bei žinojome apie besibaigiantį jo kontraktą, todėl stebėjome jo situaciją. Tikiuosi, jog jis įrodys, jog yra puikus pirkinys.

 

Ką manote apie Cristiano Ronaldo išvykimą į Madrido "Real"?

Ką gi, manau, jog Alexas pasakė viską: jis atidavė šešis puikius sezonus mums, yra didis žaidėjas bei buvo vienas iš mūsų sėkmės raktų. Mes nusivylę, kad jis išvyko, nes jis yra geriausias pasaulio žaidėjas ir mums jo trūks. Bet tai kompensuosime - įsigijome keletą gerų futbolininkų, o dabartiniai žaidėjai patobulės. Tikimės, jog susitiksime su juo bei "Real" šį sezoną... Ir lengvai juos nugalėsime!

 

Tikriausiai negirdėta, jog visa tokio dydžio suma buvo sumokėta iš karto?

Taip, teisingai, tačiau mes to reikalavome, kadangi jautėme, jog tai teisinga, ypač todėl, kad nenorėjome parduoti Cristiano - deja jis norėjo išvykti. Todėl manėme, jog turėme stiprią derybinę poziciją. Ir atsižvelgiant į tai, kas tuo metu vyko finansiniame pasaulyje, norėjau gauti pinigus iš karto, o ne nerimauti dėl bankų garantijų.

 

Ar jūs taip pat esate nusivylęs, kad Carlosas Tevezas paliko "United", o po to persikėlė į "City"?

Aš nusiminęs, jog jis išvyko, tačiau mes judame pirmyn. Pabaigoje mes nusprendėme sumokėti prašomą sumą bei pasiūlėme Carlosui patrauklų pasiūlymą. Jis pasirinko nepriimti kontrakto, jausdamas, jog jo šansai laukia kitur. Jis mums atidavė du puikius metus ir buvo svarbus žaidėjas, bet Alexas yra įsitikinęs, kad tinkamai jį pakeitėme. Pamatysime, kas atsitiks, kai žaisime su "City" rugsėjį, bet šios rungtynės bus įdomios ir spauda bus prikausčius dėmesį. Tikiuosi, jog sirgaliai jį priims šiltai ir kad mes laimėsime, žinoma.

 

Treneris sako, jog daugiau pirkinių nebus. Ar ir jūs panašiai mąstote?

Labai panašiai. Mes nesiruošiame mokėti milžiniškų sumų už 27, 28, 29 metų žaidėjus. Nemanome, jog tai teisinga vertė. Tai būtų paskutinis šių žaidėjų kontraktas, o jo pabaigoje futbolininkas nebūtų vertas didelių pinigų. Mes patenkinti mokėdami sumas už jaunesnius nei 25 metų žaidėjus. Džiaugiamės turima sudėtimi ir augančiais futbolininkais - Federico Macheda bei Danny Welbecku, į kuriuos dedame dideles viltis. Taip pat nusipirkome Valencia, Obertaną bei Dioufą iš "Molde". Jis prisijungs prie mūsų sausį. Verta pakartoti, jog žmonės turi pasitikėti Seru Alexu, kai kalbama apie tai, ko reikia komandai. Tai, jog turime daug pinigų banke, nereiškia, kad turime juos išleisti.

 

Galiausiai, ar laukiate naujojo sezono?

Labai. Kiekvienas trokšta išbėgti į aikštelę. Bilietų pardavimai taip pat geri, kuo esu labai patenkintas, kaip ir vykdomi pardavimai keblioje rinkoje. Mes pasirašinėjame sutartis su naujais partneriais. Laukiu nesulaukiu naujojo sezono ir esu tikras, jog fanai ir toliau mus taip palaikys.

Autorius: D M


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu