Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Straipsniai

Fanų klausimai Chrisui Smallingui

2011 m. rugpjūčio 27 d.

Jaunasis "Manchester United" gynėjas Chrisas Smallingas atsakė į fanų klausimus.

 

Ar kada nors dar tave pamatysime su afro šukuosena?
Robert Appel, Danija

Aš mačiau tą nuotrauką, kuri visiems juokinga! Nėra ji pati mieliausia, manau, kad tos dienos jau praeity. Aišku, tada aš labai didžiavausi savo šukuosena, tačiau buvo labai sudėtinga ją suformuoti, išlaikyti. Šiomis dienomis manau, kad daug lengviau rūpintis trumpa šukuosena.

Ar tu pasiryžęs paaukoti centro gynėjo poziciją į dešinio gynėjo poziciją?
Gideon Macharia, Kenija

Ne! Futbolą pradėjau žaisti būdamas centro gynėju ir tikrai tikiu, kad liksiu toje pozicijoje, bei turėsiu sėkmingą karjerą. Suprantu, kad būna dienų, kai tenka visur pažaisti, bet vis tik, man labiausiai patinka žaisti centre.

Kuris pratimas treniruotėje, tavo mėgstamiausias?
Barnabás Molnár, Vengrija

Kiekvieną rytą mes žaidžiame kvadratą, o tai reiškia, kad kažkam viduryje tenka lakstyti kaip kiaulytei. Būna labai linksma. Mūsų fizinio parengimo treneris turi daug reakcinių pratimų, jie labai įdomūs.

Jei tau tektų ryt baigti karjerą, ko labiausiai pasiilgtum futbole?
Liam Moore, Manchester, Didžioji Britanija

Labiausiai pasiilgčiau žiūrovų. Kai tu slysdamas žole išmuši varžovui iš po kojų kamuolį ir fanai apsidžiaugia, to jausmo nepatirtum niekur kitur. Aišku, tu gali pelnyti labai gražų įvartį, bet niekas nepakeis to jausmo, kai tave palaikanti minia ošia. To labiausiai ir pasiilgčiau.

Jei nebūtum futbolininku, kuo gyvenime užsiimtum?
Anthony Brewin, Stockport, Didžioji Britanija

Tada nebūčiau palikę Fulhamo, būčiau ėjęs į Loughborough universitetą. Aš jau buvau sutikęs su pasiūlymu studijuoti verslo administravimą. Maždaug šiuo metu ir baiginėčiau savo studijas. Man patiko verslas ir ekonomika mokykloje, todėl visai logiškas sprendimas būtų susieti save su šiais dalykais. Galbūt aš būčiau bankininku!

Jei būtum imtynininku, kaip save pavadintum?
Justas Peleckis, Lietuva

Nesu tikras kaip save vadinčiau, beje, kai buvau mažas, man labai patiko dziudo. Kai man buvo penkeri ar šešeri, mama buvo nuvedusi brolį į dziudo pamokas, man ten patiko. Dalyvavau nacionalinėse varžybose, laimėjau sidabrinį medalį tarptautinėse varžybose. Finale pralošiau lenkui, kuris buvo truputį stipresnis už mane.

Kokią dainą pasirinktume dainuoti karaoke?
Shaun Birch, Didžioji Britanija

Karaoke... Hmm, manau esate girdėję apie krikštus klubuose - Chelsea žaidėjai dainuoja vieni kitiems. Čia, mes turime rėžti kalbą prieš visą komandą, žinoma, įterpiant juokelių. Pamenu Corry Evanso kalbą praeitą vasarą, jis pasakė tikrai neblogų juokelių. Taigi, grįžtant prie karaoke... Tikiuosi ta diena niekada neateis!

Kaip manai, kas yra svarbiausia, norint komandoje turėti gerą atmosferą?
Jasjit Singh, Didžioji Britanija

Energija yra svarbi. Šaunu, kad sudėtyje turime tiek daug jaunų žaidėjų - jei juos sumaišai su žaidėjais, turinčiais daug patirties, gaunasi neblogas derinys. Kai treniruotėje matai besišypsančius veidus, tau lengviau treniruotis.

Su kuriuo žmogumi vieną dieną norėtumei susipažinti?
Darryl Yeo, Singapūras

Manau, kad su Willu Smithu. Mačiau daugybę jo filmų, jis gali suvaidinti bet ką. ,,The Fresh Prince of Bel-Air" buvo mano mėgiamiausia TV laida, dar dabar ją pasižiūriu. Būtų šaunu su juo pabendrauti, pamatyti kaip jis gyvena.

Jei galėtum pakeisti vieną dalyką futbole, kas tai būtų?
Liam Moore, Didžioji Britanija

Kai buvau jaunesnis ir mes žaisdavome FIFA (video žaidimą), pridėtinio laiko metu, būdavo auksinio įvarčio taisyklė. Norėčiau ją vėl sugrąžinti. Futbolas pagyvėtų, be to, pridėtų skirtingų žaidimo elementų.

Prieš kurį PL žaidėją tau buvo sunkiausia žaisti?
Charles Vusi, Kanada

Kai praeitąmet žaidėme namuose prieš City, pagrindinė grėsmė mūsų vartams buvo Tevezas, bet vis tik, sunkiausia buvo stabdyti Kenwyne'ą Jonesą iš Stoke'o. Aš jį labai vertinu kaip žaidėją - jis yra stiprus ir greitas. Šaunu kai gali save išbandyti prieš įvairiausius puolėjus, bet jis pridaro daugiausiai bėdų ginantis.

Kuris žaidėjas yra triukšmingiausias ir kuris yra tyliausias persirengimo kambaryje?
Motunrayo Olusegun, Nigerija

Triukšmingiausias, tai Nani. Kai kurie užsieniečiai, net sėdėdami vienas priešais kitą, tiesiog rėkia, bet Nani pokštininkas, be abejonių, jis garsiausias. Ramiausias yra Ji. Jis šaunus vyrukas, be to, labai sunkiai dirbantis ir tikras profesionalas.

Su kuriuo žaidėju komandoje sutari geriausiai?
Ben Dunning, Didžioji Britanija

Praeitąmet, kada prisijungiau prie komandos, su Wesu Brownu geriausiai sutariau. Jis labai geras žmogus, kaip ir Johnas O'Shea, pasiilgsiu jų. Šiuo metu sudėtyje daug jaunų žaidėjų, todėl daug lengviau bendrauti. Gerai sutariu su Jonny Evansu. Jis buvo ir tada kai prisijungiau, yra ir dabar, todėl manau, kad geriausiai sutariu su juo.

Autorius: pykčius


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu