Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Straipsniai

Interviu su Andersonu

2011 m. sausio 31 d.

"Manchester United" ekipos saugas iš Brazilijos Luis de Abreu Oliveira, visiems žinomas Andersono vardu, grįžęs po traumos demonstruoja puikią formą, bei tikisi, jog jam pavyks išlaikyti tokį savo žaidimą iki pat 2010/2011 metų sezono pabaigos. Nepaisant to, pats Andersonas įsitikinęs, kad jis žaistų žymiai geriau jei būtų nepatyręs traumos ir ruoštųsi sezonui kartu su visa komanda. Pateikiame interviu su šiuo Brazilijos nacionalinės rinktinės nariu, kuriame jis kalba apie dabartinį savo žaidimą, naująjį kontraktą su "United" ir kt...

 

 

Ar esi patenkintas dabartine savo sportine forma?

Labai. Pastaruoju metu sužaidžiau septyniose rungtynėse iš eilės, tuomet gavau šiek tiek poilsio. Mano kelis dar nėra išgijęs šimtu procentų, todėl reikia nepersistengti. Bet visgi, tas 7-nių rungtynių maratonas man labai padėjo. Vėl esu užtikrintas savimi, rungtyniauju gerai ir manau, kad kitą sezoną žaisiu dar geriau.

 

Ko reikia, kad jaustumėt pasitikėjimą savimi?

Šiuo metu aš jaučiuosi gerai ir manau, kad išlaikysiu tokią formą iki sezono pabaigos. Planuoju sunkiai dirbti ateinančią vasarą. Aš porą metų iš eilės neturėjau gero pasiruošimo sezonui, todėl dabar stengsiuosi tai padaryti. Jei man pavyks gerai pasiruošti, esu įsitikinęs, kad kitą sezoną demonstruosiu geriausią futbolą per visą savo karjerą.

 

Fizinis pasiruošimas yra labai svarbus Anglijos futbole...

Žinoma, tai vienas iš prioritetų, bet aš manau, kad daug svarbiau yra dirbti su kamuoliu. Nereikia bėgioti per visą aikštelę, žymiai geriau yra tiksliai atiduoti perdavimą iš vieno taško į kitą. Kamuolys gali judėti greičiau nei žmogus, todėl reiktų stengtis žaisti paprasčiau - atidavinėti kuo daugiau perdavimų. Anglijoje žmonės kartais mano, kad jeigu tu nebėgioji daug po aikštelę, tai nesi geras žaidėjas, bet aš manau, kad tai yra viena iš priežasčių dėl ko Anglijos rinktinė prastai pasirodo finaliniuose Pasaulio čempionatų etapuose - anglų futbolininkai tiesiog laksto per daug!

 

Ar esi labai patenkintas, kad gruodį pasirašei naują sutartį su "United", pagal kurią komandoje liksi iki 2015 metų?

Labai dėl to džiaugiuosi, nes šis klubas yra pati geriausia vieta jaunam žaidėjui. Jau laimėjau Čempionų lygą, laimėjau "Premier" lygą, bet noriu tai pakartoti. Noriu padėti čia kurti istoriją. Stebiu tokius žaidėjus kaip Ryanas Giggsas ir Paulas Scholesas, ir noriu pasiekti tai, ką pavyko pasiekti jiems. Taip pat noriu padėkoti treneriui Fergusonui, kuris patikėjo manimi ir suteikė galimybę pasilikti čia dar penkiems metams. Noriu likti čia iki savo karjeros saulėlydžio, tuomet norėčiau grįžti į Braziliją ir užbaigti savo karjerą "Gremio" klube. Tai būtų tobula karjeros pabaiga man. 

 

Daugelis kritikų teigia, kad Anglijos futbolo lygis kritęs...

Aš nesutinku su jais. Tai teisybė, kad "Man Utd" beveik kasmet būna ant aukščiausios pakylos, bet tai ir nesikeis. Už tai klubai kaip "Tottenham", "Birmingham" ar "Bolton" vis stiprėja. Prieš kelis metus, kai mes vykdavome į Boltoną, visi tikėdavosi, kad laimėsime 4 - 0. Dabar yra žymiai sunkiau, ir reikia stipriai dirbti, kad ten laimėti. Pavyzdžiui, dauguma žmonių dabar išaukština Ispanijos lygą, žinoma, "Barcelona" gali laimėti 7 - 0 kiekvieną savaitę, bet jie nevyksta į tokius miestus kaip Birmingamas ar Boltonas. Neįmanoma lyginti dviejų lygų, man asmeniškai Anglijos "Premier" lyga - stipriausia pasaulyje.

 

Ar "United" turėtų būti priskiriami prie favoritų šį sezoną?

Be abejonės. Mes visi džiaugiamės esama padėtimi, klubas užimą pirmą vietą turnyrinėje lentelėje bei mes dar turim vieną mačą atsargoje... Esame puikioje situacijoje. Be jokių abejonių mes galime šiemet laimėti titulą. Žinau, kad šį sezoną kartais nežaidžiame gerai, bet jeigu net ir žaisdami prastai sugebame laimėti, tai aš visad džiaugsiuos tais trimis iškovotais taškais. Puiku yra žaisti akiai patrauklų futbolą, bet visada svarbiau yra laimėti rungtynes.

 

Kaip supratome, tu padėjai Bebei prisitaikyti prie gyvenimo Anglijoje?

Taip, jis gyveno pas mane du mėnesius. Aš galiu jums pasakyti, kad jis labai daug valgo. Jis suvalgydavo visą mano maistą! (juokiasi) Jis buvo geras svečias visgi. Bebe yra linksmas ir puikus vaikinas. Kai aš atvykau į Angliją, Cristino Ronaldo man padėjo prisitaikyti, todėl aš norėjau padaryti tą patį Bebei.

 

Ką manai apie kitą portugališkai kalbantį "United" žaidėją Rafaelį?

Rafaelis yra puikus žaidėjas. Ir ne tik jis, jo brolis Fabio taip pat. Nėra labai lengva būnant jaunam palikti Braziliją, tačiau jie puikiai žaidžia nuo tada kai atvyko į Angliją. Po dviejų metų Rafaelis bus geriausias pasaulio dešinysis gynėjas. Užsirašykite mano žodžius.

Autorius: pykčius


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu