Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Straipsniai

Interviu su Ashley Youngu

2011 m. rugpjūčio 17 d.
"Manchester United" ekipos naujokas Ashley Youngas sužaidė įspūdingą debiutinį mačą Premier lygoje prieš "West Brom" ekipą, kur jis prisidėjo prie abejų "United" įvarčių, atnešusių pirmąją pergalę naujajame sezone.
 
"Man Utd" korespondentė Gemma Thompson pakalbino 26-erių metų futbolininką.
 
 
Ar mėgaujiesi žaisdamas "Manchester United" ekipoje?
Kol kas, viskas fantastiška. Nuo vaikystės troškau žaisti geriausiose pasaulio komandose, man pasisekė - "Manchester United" toks klubas ir yra. Vien žinoti, kad jie tavimi domisi, yra geras jausmas. Man didelė garbė būti čia, žaisti su pasaulinio lygio žaidėjais.

Papasakok, kada pirmą kartą išgirdai, jog "United" tavimi domisi?
Aš, pirmą kartą, išgirdau apie tai sausio mėnesį. Tačiau tada "Aston Villa" buvo sudėtingoje situacijoje ir mes kovojome dėl išlikimo, todėl klubai nusprendė derybas nukelti į vasarą. Tiesa, buvo ir kitų, manimi besidominčių klubų, bet vos tik išgirdau apie "United", nusprendžiau keltis čia. Aš žinojau, kad šis klubas man tinkamiausias. Nuo pat pirmos dienos aš čia jaučiuosi gerai, mane palaiko ne tik žaidėjai, bet ir kiti darbuotojai.

Ar bendravai su draugais iš Anglijos rinktinės, prieš keldamasis į Manchesterį?
Taip, žinoma. Kada tu būni rinktinėje, visi tik ir kalba apie įvykius savo klubuose. Viskas ką išgirsdavau apie "United", būdavo fantastiška. Draugai pasakodavo, kad aš tiesiog mėgausiuosi žaisdamas čia ir jau nuo pirmos dienos aš tą pajutau. Kiekviena čia praleista minute aš džiaugiuosi.

Papasakok apie pirmąjį susitikimą su bosu...
Tai buvo šaunus susitikimas. Aš nesu toks žmogus, kuris jaudinasi tokiose situacijose, bet tada teko! Bet vos tik susipažinau su juo, visi nervai dingo ir mes šauniai pasikalbėjome. Jis vartojo žodį "iššūkis", o aš sau iššūkius keliu visą karjerą. Labai laukiu naujų iššūkių.

Palygink United organizaciją su buvusiais klubais.
Aš manau, kad viskas šiame klube daro įspūdį. Tai tokia didelė organizacija su gausybe darbuotojų, bet man tai patinka, visi čia labai draugiški.

Daugelis kalba, kad persirengimo kambaryje tvyro šauni atmosfera - ar iš karto tai pajutai?
Žinoma. Komandinė dvasia yra milžiniškas, tokių klubo pasiekimų, faktorius. Ypač gera žinoti, kad aikštėje visi stengiasi vieni dėl kitų. Komandinė dvasia ir humoro jausmas komandoje yra nuostabūs, be to, visi turi nugalėtojų mentalitetą. Tai pastebėjau jau pirmoje treniruotėje. Seras Alexas į kiekvieną žaidėją įdiegia nugalėtoją ir tai yra vienas iš raktų į sėkmę. Tikiuosi, kad ir aš galėsiu prisidėti prie tolimesnės sėkmės.

Ar galėtum pasakyti, kad "United" yra klubas, kuris tau patinka iš anksčiau?
Taip, be abejo. Visada stengdavausi pažiūrėti jų rungtynes, o kai žaisdavau prieš juos, jausdavausi kaip taurės finale. Old Traffordas, yra vieta, kurioje tu negali nesimėgauti žaidimu ir dabar man didelė garbė, kad čia galiu žaisti reguliariai.

Tu sugebi žaisti beveik visose puolimo pozicijose...
Taip. "Aston Villa" klube žaidžiau kairėje, dešinėje ir po puolėju. Man patinka būti universaliu... Jei manęs kas paprašo pakeisti poziciją, aš džiaugiuosi, kad tai galiu padaryti.

Jauteisi vertas pereiti į tokį klubą?
Tai žinoma, visada pasitikiu savimi ir tikėjau, kad vieną dieną žaisiu aukščiausiame lygyje. Aišku, kai kurie žmonės sako, kad ne man tai, bet jie sakė, kad nesugebėčiau žaisti ir už Anglijos rinktinę.

Turbūt gera žinoti, kad šiame klube, daug jaunų žaidėjų tapo aukščiausios klasės žaidėjais?
Būtent. Treneris turi nuostabius sugebėjimus valdyti komandą ir kai pasižiūri su kokiais žaidėjais jis dirbo, tampa aišku, kiek daug gerų žaidėjų jis padarė dar geresniais. Tikiuosi mane irgi geresniu padarys.

Ar komandoje buvo žaidėjas, dėl kurio dar labiau norėjai čia žaisti?
Su visais jais. Komandoje yra pasaulinio lygio žaidėjų ir man didelė garbė būti vienoje komandoje.

Kas tau patinka persirengimo kambaryje?
Aš esu labai gyvybingas ir kiek triukšmingas! Aišku, atvykus į naują klubą, reikia laiko priprasti ir prisitaikyti, tačiau aš vienas iš tų, kurie pokštauja persirengimo kambaryje.

Ar rungtynių dieną turi kokių ritualų?
Aš visada apaunu kairę koją, tada tik dešinę, bet tik tiek. Dažniausiai, prieš rungtynes, tik sėdžiu ir klausau savo iPodo. Mano muzikinis pasirinkimas skiriasi kiekvieną savaitę, tai priklauso nuo nuotaikos.

Ar tu iš tų, kurie jaudinasi prieš rungtynes?
Dabar nebe. Jau eilę metų nebesijaudinu prieš rungtynes. Pamenu, kada debiutavau "Watford" komandoje... Beveik visą sezoną jaudindavausi.

Paskutinis klausimas. Kokius tikslus esi sau iškėlęs šiame sezone?
Aš visada sau iškeliu tikslus, bet juos pasilaikysiu sau. Galėsite šito paklausti sezono pabaigoje!
 
vertė: Tommy
Autorius: pykčius


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu