Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Straipsniai

Interviu su Gary Neville'u

2011 m. vasario 3 d.

Legendinis "Manchester United" krašto gynėjas Gary Neville'as traukiasi iš futbolo. 20 metų 'raudonųjų velnių' klubui atidavęs futbolininkas oficialiai paskelbė apie karjeros pabaigą. Pateikiame interviu, kuriame Neville'as kalba apie savo apsisprendimą, priežastis bei įsimintinas akimirkas...

 

 

Daugeliui žmonių tai buvo kiek netikėta. Gal papasakotum kokie įvykiai privertė priimti šį sprendimą?

Tai neįvyko per vieną dieną. Per pastaruosius keletą mėnesių susidėjo daug dalykų, o apsisprendžiau per kelias savaites, pasikalbėjus su treneriu. Tokių sprendimai nepriimami staiga. Jaučiau, jog tai yra teisinga ir kad mano laikas baigėsi.

 

Galėjai žaisti iki sezono pabaigos. Kodėl sustojai jo viduryje?

Kartais išeini pasikliaudamas instinktais - toks esu žmogus. Manau, kad pasielgiau teisingai. Pasitarus su treneriu, toliau tęsiu veiklą klube, tik ne tokiose pareigose, kokiose buvau per šiuos 19-20 metų. Galbūt dirbsiu su kai kuriais jaunais žaidėjais, tačiau tik iki sezono galo. Paskutinės mano rungtynės buvo su "West Brom" ir po jų padariau išvadą, kad mano laikas baigėsi. Nenorėjau to atidėti keturiems mėnesiams. Maniau, jog už visa tai, ką man davė treneris ir klubas, jie turi žinoti apie mano apsisprendimą. Jie suprato ir mane palaikė.

 

Taigi sprendimą priėmei po mačo su "West Brom" pirmąją naujųjų metų dieną?

Ne po rungtynių, o per jas! (juokiasi) Iš tikrųjų, likus apie mėnesiui iki šios dvikovos. Po vienų blogų rungtynių taip greitai nepasiduodi. Sezono pradžioje patyriau keletą smulkių traumų, o šiame klube tu sugrįžti ir rungtyniauji toliau. Tačiau mano galvą užplūdo mintys, kad to jau nebegalėsiu. Mano laikas baigėsi. Be to, nebebuvau toks reikalingas komandai. Per porą paskutinių sezonų sužaidžiau apie 20-30 mačų. Kartais jaučiau, jog prisidedu prie pergalių, tačiau kai tai prarandi, supranti, jog tai nėra gerai. Nesinori būti tik stebėtoju.

 

Ar tavo pasitraukimas nėra neryškus? Juk tikriausiai norėjai viską baigti su trofėjum, iškeltu virš galvos.

Nemanau, kad jis neryškus. Gali rašyti scenarijus, tačiau ne visada gyvenime būna taip. Tobulame pasaulyje, žinoma, būčiau išėjęs laimėjęs čempionatą, bet tai nebūtų realybė. Kartais atsitinka taip, kaip nenori. Bet negaliu atsigręžti atgal ir sakyti, jog netinkamai pasitraukiau. Yra kaip yra.

 

Ar su kuo nors konsultavaisi, kai artėjai prie sprendimo?

Su niekuo - apsisprendžiau pats. Pasikalbėjau su mama ir tėčiu, žmona, bet sprendimas buvo priimtas. Jie nesiruošė manęs atkalbinėti, nes puikiai mane pažįsta. Tai nebuvo pasikonsultavimas, o labiau pokalbis su žmonėmis ir prisipažinimas. Galbūt jie liko nusivylę, bet toks gyvenimas.

 

Ar bosas turėjo ką pasakyti?

Jis liepė pagalvoti, nes tai yra sunkus sprendimas. Treneris buvo labai palaikantis ir nuostabus man. Geresni žaidėjai už mane yra palikę klubą, taigi tai - ne pasaulio pabaiga. Man tai buvo didelis dalykas, bet svarbiausia, jog komandai puikiai sekasi. Esame atsiplėšę penkiais taškais ir tikiuosi, jog laimėsime titulą.

 

Ar kalbėjaisi su komandos draugais?

Su Paulu ir Ryanu. Jie tikriausiai viską žinojo jau prieš kelias savaites. Kartu mes žaidėme 25 metus. Scholesy pažinojau nuo 12 metų, o Giggsy nuo 14. Todėl pasikalbėjau su jais, nes viską išgyvenome kartu. Abu jie yra nuostabūs futbolininkai, vieni iš geriausių "Premier" lygoje. Viliuosi, jog dar keletą metų galėsiu stebėti juos žaidžiančius.

 

20 metų treniravaisi ir rungtyniavai. Ar pavyks susidoroti su gyvenimo būdo pasikeitimais?

Dėl to, kas nutiko per šiuos keletą metų, žinai, jog tavo karjera artėja prie pabaigos. Taip galėjo atsitikti jau praėjusio sezono gale. Su manimi klubas susisiekė likus kelioms savaitėms iki pabaigos. Jaučiau, kad žaidžiu paskutinius tris mėnesius. Bet Davidas Gillas ir treneris paprašė likti dar vieneriems metams. Negalėjau atsakyti 'ne'. Pamaniau: 'tu esi Gary Neville'as ir žaidi "Manchester United", tai - tavo darbas.' Visą gyvenimą buvau šio klubo fanas ir kiekvienas mano kailyje būtų atsakęs 'taip'. Keturias savaites treniravausi ir ruošiausi dar vienam sunkiam sezonui, tačiau tada pasitempiau blauzdą ir iškritau mėnesiui. Paskui sugrįžau iki treniruočių formos, bet nerungtyniavau. Galiausiai spalį paūmėjo kulkšnies trauma. Su ja keturis metus neturėjau problemų, bet tada supratau, jog užteks.

Autorius: D M


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu