Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Straipsniai

Komanda: Gynėjai

2009 m. rugpjūčio 18 d.

"Manchester United" trenerio asistentas Mike'as Phelanas tęsia pasakojimą apie svarbiausius komandus žaidėjus. Šį kartą - gynėjai...

 

2 Gary Neville'as 34 metai 569 rungtynės 7 įvarčiai

Gary yra vienas iš labiausiai patyrusių žaidėjų klube. Jis laimėjo kiekvieną medalį, todėl turi motyvuoti save naujoms kovoms. Manau, jog kiekvienose rungtynėse, kuriose žais, jis tai darys su didžiausiu malonumu ir pagarba. Jis įsipareigojęs, atiduoda visas jėgas ir, tikėkimės, turės sezoną be traumų.

 

21 Rafaelis Da Silva 19 metų 28 rungtynės 1 įvartis

Rafaelis buvo įkvepiantis. Jis iškart susidraugavo su fanais ir parodė entuziazmą, kurio reikia "Manchester United" žaidėjui. Tačiau jam dar reikia tobulėti ir mokytis. Žinias jis gaus čia - Rafaelis yra protingas, greitai mokosi ir norit būti nugalėtoju. Protiškai jis yra labai stiprus ir pasiekė daug per trumpą laiką. Jis stengsis dar labiau tobulėti ir užimti dešiniojo gynėjo vietą ilgam laikui.

 

22 Johnas O'Shea 28 metai 343 rungtynės 14 įvarčių

Johnas yra vienas iš labiausiai neįvertintų žaidėjų futbole. Jis visada padaro darbą, kurio yra prašomas. Jis treniruojasi išskirtinai sunkiai ir niekas negali pasakyti blogo žodžio apie jo požiūrį. Johnas yra nugalėtojas ir myli klubą. Smagu matyti jį progresuojantį - dabar jis turi vietą nacionalinėje rinktinėje. Johno universalumas labai jam gelbsti ir visada kai rungtyniauja, jis tai daro aukščiausiu lygiu.

 

5 Rio Ferdinandas 30 metų 311 rungtynių 7 įvarčiai

Rio rado klubą, kuris jam tinka ir gali išgauti iš jo viską, kas geriausia. Į mūsų gynybą jis įneša kokybės, kurios ne visi kiti klubai turi. Tai priežastis kodėl įdėjome tiek pastangų, laiko ir pinigų. Anglijoje yra keletas gerų centro gynėjų, tačiau Rio stabiliai rungtyniauja jau keletą sezonų.

 

15 Nemanja Vidičius 27 metai 153 rungtynės 12 įvarčių

Vidičiaus ir Rio partnerystė gynybos centre yra neįveikiama siena visiems varžovams. Nemanja turėjo ypatingai gerą praėjusį sezoną. Jis stiprus, galingas ir manome, kad gali dar tobulėti. Vidičius yra agresyvus ir turi gynėjui reikalingą mentalitetą. Jis dirba savo darbą ir kartais daro tai nematomai. Vida kartu yra didelis pavojus priešininkams per baudos smūgius ir kampinius, nes visada stengiasi pasiekti kamuolį.

 

6 Wesas Brownas 29 metai 318 rungtynių 4 įvarčiai

Wesas praleido vos keletą rungtynių, kai laimėjome Premier lygą bei UEFA Čempionų lygos taurę 2007/08 m. sezone, tačiau praėjusiame sezone jam nepasisekė, nes turėjo daug problemų dėl traumų. Tačiau vasarą sunkiai dirbo ir, nepaisant atsinaujinusios traumos, laukiame jo pasveikusio.

 

23 Jonny Evansas 21 metai 38 rungtynės 0 įvarčių

Jonny yra aukštas bei solidus gynėjas. Jo stipri darbo etika padėjo jam pasiekti tai, kur yra dabar. Jis taip pat yra ir labai protingas žmogus tiek aikštėje, tiek už jos ribų. Jonny yra labai naudingas mums, nes gali pakeisti ir Rio, ir Vida.

 

3 Patrice'as Evra 28 metai 147 rungtynės 2 įvarčiai

Patrice'as įsitvirtino kaip vienas geriausių kairio krašto gynėjų Europoje. Jis to nusipelnė, nes įdėjo daug sunkaus darbo nuo tada, kai atvyko į Angliją. Jis pirmasis gali bet kam pasakyti, kad gyvenimas salose yra sunkus, o Premier lyga šiek tiek gąsdinanti. Tačiau jis adaptavosi puikiai ir visi mato, jog jis yra puikus žaidėjas. Patrice'as turi viską, ko reikia šiuolaikiniam krašto gynėjui: jis mėgsta pasijungti į puolimą, gerai ginasi, puikiai rungtyniauja ore ir visi tai jis išsiugdė mūsų klube.

Autorius: D M


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu