Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Straipsniai

Komanda: Vartininkai

2009 m. rugpjūčio 17 d.

"Manchester United" trenerio asistentas Mike'as Phelanas kalba apie kiekvieną komandos žaidėją pradedant vartininkais...

 

1 Edwinas van der Saras 28 metai 191 rungtynės

"Edwinas tikriausiai turi daugiausia patirties iš visų komandos žaidėjų, todėl mums jo truks šiuos pirmus du sezono mėnesius. Greičiausiai jis jau yra sugalvojęs, ką norėtų pasiekti šiais metais ir žino, kaip aukštai jį vertiname. Manau, jog jis laukia nesulaukia kada grįš į aikštelę. Ir Edwinas, ir klubas puikiai sutaria. Jis buvo puikus vartininkas, kai mes jį įsigijome, tačiau manau, kad jis dar šiek tiek progresavo. Kiekvienais metais jis išlaiko savo lygį ir yra didelė paspirtis mums."

 

12 Benas Fosteris 26 metai 11 rungtynių

"Benas pradėjo žaisti šiek tiek vėliau negu kiti vartininkai, tačiau turi didelį potencialą. Jis turi dar daug dirbti, bet mūsų klube yra geri treneriai, be to jis daug ko mokosi iš Edwino. Benas yra stipraus charakterio ir iškart žino, kur nori būti. Tai tik laiko klausimas kada jis atskleis visą savo potencialą. Nors jam nesiseka su traumom, tačiau sunkiai dirba ir manau, jog mato šviesą tunelio gale. Štai dėl ko jis dirba. Ir faktas, kad jis patenka į Anglijos rinktinės sudėtį stumia jį stengtis dar labiau."

 

29 Tomaszas Kuszczakas 27 metai 37 rungtynės

"Manau, jog Tomaszas yra pirmasis lenkas rungtyniavęs šiame klube ir su šiomis pareigomis tvarkosi puikiai. Jis yra ekipoje, kurioje kiekvienas vartininkas kovoja būti pirmu numeriu ir visada, kai tik gauna šansą pasirodyti, jis rungtyniauja aukščiausiu lygiu. Tikiu, jog Tomaszas ir toliau stengsis bei sunkiai dirbs."

Autorius: D M


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu