Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Straipsniai

O.Hargreavesas: grįšiu dar stipresnis

2009 m. spalio 8 d.

Dvi abiejų kelių operacijos, daugiau nei 12 mėnesių už aikštelės ribų bei ilgas, ilgas reabilitacijos procesas - štai ką teko ištverti kovingajam "Manchester United" saugui Owenui Hargreavesui...

 

Reabilitaciją atlikai Jungtinėse Amerikos Valstijose. Ar tau padėjo tai, jog buvai toli nuo komandos ir viso kito?


Labai. Patempus raumenį tikriausiai nerungtyniautum porą savaičių, tačiau tavo tikslas - kuo greičiau išgyti. Turint mano rimtumo traumą, ir fiziškai, ir protiškai svarbu, kad stengtumeis daryti viską, kas tik tavo galioje, jog pasiektum savo tikslą. Man būtų buvę sunku stebėti besitreniruojančius komandos draugus, todėl reikėjo būti aplinkoje, kurioje galėčiau netrukdomai gyti bei treniruotis. Tai suveikė puikiai.

 

Kokios buvo tavo dienos, leistos už Atlanto?

Žinoma, jos skyrėsi. Po operacijos žiemą teko vaikščioti su ramentais, kas buvo tikrai sudėtinga. Po to tekdavo apsilankyti klinikoje, kur reikėdavo bent šiek tiek sulenkti kelį. Per pirmas 6-8 savaites to padaryti beveik negalėdavau. Du kartus į dieną - ryte ir po pietų - darydavau fizioterapiją. Tokios pačios procedūros laukė ir išoperavus antrąjį kelį. Po to tekdavo dažnai susitikti su chirurgu, norint būti tikriems, jog sausgyslė gyja. Visa tai buvo daroma, kad mano keliai išgytų.

 

Iš kur sėmeisi įkvėpimo per sunkias dienas?

Tokių dienų praktiškai neturėjau, nes stengiausi nebūti paniuręs. Toks esu iš prigimties. Galbūt vieną dieną pasakysiu 'kodėl aš?', tačiau tai neturi prasmės. Gyvenime tenka susidurti ir su gerais, ir su blogais dalykais, bet daugiau išmoksti būtent iš blogųjų. Žinoma, geriausia būtų buvę, jeigu to nebūtų reikėję patirti, tačiau visa tai iškenčiau. Manau, jog daug ko išmokau, sutikau nuostabių žmonių ir tikiuosi, kad tai man padės ateityje.

 

Ar ši patirtis jus kiek nors pakeitė?

Manau, kad taip. Mano nuomone, žmonės, kuriems nesisekė, tačiau stengėsi kažką pasiekti turi pranašumą prieš tuos, kuriems viskas gyvenime buvo padėta ant lėkštutės. Daug ko išmoksti iš sudėtingų situacijų. Buvo dienų, kai nesisekdavo atlikti pratimo, nes labai skaudėdavo kelį, bet jei pavykdavo jį sulenkti bent per 5 laipsnius, jausdavausi iškovojęs mažytę pergalę. Tai buvo paskata toliau progresuoti ir tai panaudojau motyvuojant save.

 

Kaip leisdavai laiką tarp treniruočių? Gal radai naujų užsiėmimų?

Prieš paliekant Angliją, nusipirkau keletą DVD filmų, nes tikėjausi, jog turėsiu daug laisvo laiko... Tačiau nė vieno iš jų neperžiūrėjau! Visą dėmesį skyriau reabilitacijai, todėl tik valgiau, miegojau ir treniravausi. Perskaičiau ir keletą knygų, bet laiką naudojau tik tam, ką privalėjau daryti. Tikriausiai manėte, kad turiu daug laisvo laiko - tačiau jo neturėjau nė kiek! Treniravausi kiekvieną laisvesnę minutę - tik tam turėjau laiko.

 

Kaip tave priėmė komandos draugai, kai grįžai atgal į Angliją?

Buvo šaunu. Man trūko buvimo su vaikinais persirengimo kambaryje. Šis klubas turi energiją, kurią skleidžia ne tik žaidėjai, bet ir kiekvienas, dirbantis čia. Sutikimas buvo puikus, smagu vėl būti su draugais, turinčiais skirtingus charakterius bei asmenybes. Tai padeda.

 

Ir pabaigai, kaip jausiesi, vėl stovėdamas Old Traffordo tunelyje, belaukdamas, kol komanda žengs į aikštelę?

[Pauzės ir šypsenos] Bus nepakartojama. Būsiu taip sujaudintas, kad tikriausiai apalpsiu!

Autorius: D M


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu