Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Straipsniai

Ryano Giggso interviu 900 rungtynių proga

2012 m. vasario 19 d.

Artėji prie 900 rungtynių su "Manchester United" marškinėliais skaičiaus. Ar kada nustojai kreipti dėmesį į visus šiuos pasiekimus?

[Juokiasi] Taip, jei atvirai, man jie niekada nerūpėjo. Didžiausias buvo pagerinti Sero Bobby Charltono rekordą, todėl man tai buvo didingas momentas, tačiau dabar tiesiog plaukiu pasroviui. Kai pasiekiau 800 mačų skaičių, negalvojau, kad pasieksiu 900, bet lygiai taip pat negalvojau, jog pagerinsiu Sero Bobby pasiekimą. Dabar kiekvienos rungtynės yra lyg premija. Didžiuojuosi tuo, nes 900 yra labai daug mačų, ypač klube, kurį palaikau ir myliu tiek ilgai.

 

Dabar sieksi 1000 rungtynių bei žaisti sulaukus 40 metų?

[Juokiasi] Va čia tai klausimas! To negali numatyti, bet pažiūrėsime.

 

Nesi epizodinis žaidėjas, būdamas aikštelėje visada nori padaryti įtaką...

Taip, ir kai tai pasikeis, man ateis laikas sustoti. Bet jaučiu, jog vis dar galiu tarti žodį tiek aikštėje, tiek už jos ribų, todėl tęsiu karjerą.

 

Ar ilgai planuojate kaip tave išnaudosite ir kaip palaikai balansą tarp rungtyniavimo bei rungtynių žiūrėjimo iš tribūnų?

Tai sunku. Daug lengviau, kai visi sveiki. Centre turime Andersoną, Tomą Cleverley, Michaelą Carricką, todėl kai visi pasiruošę, galime planuoti, ypač sezono pradžioje - žinai, jog šie žaidėjai bus pirmas pasirinkimas. Tačiau kai pasipila traumos ir kai treneris neturi kitos išeities, tik leisti tave į aikštę, tada būna kitaip. Ko gero, jaučiuosi geriausiai žaisdamas kas 10 dienų arba kas dvi savaites, bet kartais taip neišeina. Turi išlaikyti save pasiruošusį. Prieš "Newcastle" sužaidžiau 90 minučių, po keturių dienų prieš "City" - taip pat 90 minučių. Sezono metu tai neišvengiama. Taip nėra idealu, o treneris irgi stengiasi to išvengti, tačiau taip nutinka. Tikėkimės, jog visi pasveiks ir tada galėsime rotuoti bei išlaikyti žaidėjus šviežius dviems mačams per savaitę.

 

Dažnai matome sezonus su pakilimais ir nuopuoliais, tačiau ypatingai šie metai pasižymėjo puikia pergale 8-2 prieš "Arsenal" bei skaudžia nesėkme 1-6 "Manchester City"...

Taip, žaidėme nepastoviai, bet dėl įvairių priežasčių turėjome į aikštelę išleisti priverstinius vienuoliktukus. Manau, jog jei visi pasveiks, turėsime realų šansą laimėti visus likusius turnyrus. Tam reikia šiek tiek sėkmės, bet bendrai kalbant, visos komandos gali žaisti geriau. Mes vis dar viršuje ir esame geroje pozicijoje.

 

Paminėjai nepastovumą. Ar to buvo galima tikėtis žinant, jog vasarą komandą paliko keletas patyrusių futbolininkų?

Manau, kad taip. Su Weso, Sheasy, Edwino, Neville'o, Scholesy [juokiasi] išėjimais praradome patirties. Atvykusiems naujiems žaidėjams reikia laiko apsiprasti. Jei atvirai, Davidas, Ashley ir Philas sėkmingai žaidžia šį sezoną, taip pat kaip ir sugrįžęs Danny Welbeckas. Tačiau, taip, nepastovumą galima paaiškinti prarasta patirtimi komandoje.

 

Daugelį nustebino Scholesy sugrįžimas. Pažįsti jį geriau nei visi - ar tau jis prasitardavo, kad pasiilgsta rungtyniauti?

Su juo kalbėdavausi visą laiką, nes jis visada būdavo šalia. Tiesiog paklausdavau, kaip sekasi trenerio darbas, nes ir pats tuo metu laikiausi A licenciją. Asmeniškai, kaip ir daugelis, maniau, jog jis pasitraukė per anksti. Scholesy tikriausiai manė, jog priėmė sprendimą ir negali jo pakeisti, tačiau vistiek Paulą buvo galima matyti treniruotėse. Jis vis dar buvo geriausias besitreniruojant su rezervais, todėl pajautė, kad vis dar gali žaisti. Niekas su tuo negalėjo nesutikti ir tai buvo didelė paspirtis prieš rungtynes su "City".

 

Ko komanda gali tikėtis iš jo sezonui einant į pabaigą?

Daug ko - įnešamos patirties, kokybiško žaidimo kam nors susižeidus ar praradus formą. Tuomet jiems labai reikia pagalbos. Kai jie žaidžia puikiai, tiesiog leidi jiems tuo mėgautis, tačiau kai prarandamas pasitikėjimas savimi ar nukabinama nosis po prastų rungtynių - tada reikia padėti. Pasinaudojame patirtimi, nes su tuo esame susidūrę. Kai buvau jaunesnis, dairiausi pagalbos iš Bryano Robsono bei Steve'o Bruce'o.

 

Kaip perduodi savo patirtį ir kaip sužinai, kada reikalinga parama?

Tai tiesiog akivaizdu. Kai kuriuos dalykus matai iš karto. Ypač aš, nes nežaidžiu kiekvienų rungtynių, todėl stebint varžybas pastebi dalykus, kurie praverčia jauniems futbolininkams, net ir mažos smulkmenos. Primeni jiems stipriausias jų vietas, sunkaus darbo treniruotėse svarbą. Anksčiau ar vėliau geras žaidimas sugrįžta.

 

"Manchester City" jau ilgą laiką yra čempionato viršūnėje. Ką manai apie jų iškilimą?

Su jų turimais žaidėjais, žinojome, jog jie bus vieni iš pretendentų. Tačiau to neužtenka, reikia būti ir pastoviems, ką jiems pavyko padaryti būnant lyderiais. Mums tai - iššūkis, žinome, kas laukia kelyje... dabar tiesiog turėsime žiūrėti, kas nutiks.

 

Ar jie ilgam liks kaip pretendentai į titulą?

Manau, taip. Negali neatsižvelgti į jų piniginę, kokybę bei stiprią sudėtį. Svarbiausia išlaikyti visus žaidėjus laimingus. Jie bando padėti pamatus ateinantiems 10, 20, 30 metų... Ar jiems pavyks, pažiūrėsime.

 

Ar dėl didelių investicijų juos slegia didesnė įtampa tapti čempionais?

Daugelio žmonių akyse jie yra favoritai, nes yra lentelės viršuje, turi gerus žaidėjus bei demonstruoja sėkmingą žaidimą. Labai svarbu bus išlaikyti žaidimo ritmą. "Tottenham" taip pat vieni iš pretendentų. Visada reikia šiek tiek sėkmės su traumomis bei teisėjų sprendimais, todėl tikimės, jog pasiseks mums.

 

Kas mūsų komandai gali suteikti pranašumą sezono pabaigoje?

Manau, kad patirtis, nes esame visa tai jau matę. Jie taip pat turi žaidėjų, laimėjusių medalius. Tačiau mes esame įsitikinę, kad turime gerą balansą tarp patirties ir noro: senesni futbolininkai yra patyrę šilto ir šalto, o jaunesnieji labai trokšta kažką laimėti, todėl būtų gerai, jei viskas pakryptų į mūsų pusę.

Autorius: D M


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu