Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Straipsniai

SAF25. Fergusonas nesustos auginti žaidėjų

2011 m. lapkričio 5 d.

Seras Alexas Fergusonas prisiminė pirmąjį savo mačą už komandos vairo - "po velnių, mes pralaimėjome" - ir, jubiliejinių 25 metų "Manchester United" klube išvakarėse, bandė paaiškinti nedingstantį apetitą tęsti savo darbą: "Man liko dar trys ar keturi metai, - sako škotas. - Liko dar daug laiko, patikėkite manimi."

 

Artėjant 70-iui Fergusonas kalba apie veržlumą, kurio pagalba nejaučia miego trūkumo. Šilto ir šalto matęs škotas miegoti eina prieš vidurnaktį, o į treniruočių bazę Karingtone atvyksta kylant saulei. Jis nutraukia žurnalistų klausimus ir nukreipia visų dėmesį į fotografijas ant sienos, apšviesdamas susirinkusius, kodėl nenori palikti šio darbo.

 

Nuotraukose - "Man Utd" jaunimo akademijos pastatas bei auksinė karta - Davidas Beckhamas, broliai Gary ir Philas Neville'ai, Paulas Scholesas, Nicky Buttas -, laikanti keletą iš 37 Fergusono iškovotų trofėjų. "Ar tai buvo vienetinė karta? - Fergusonas susimąstė. - Ne, tai įvyks dar kartą. Negalima galvoti, jog "Manchester United" turės tik vieną tokį žaidėjų ciklą. Ir toliau sieksime svajonės."

 

Ir iš tiesų, ateitis jį taip jaudina, jog nesinori sustoti. "United" laimėjo praėjusių metų FA jaunimo taurę, o į pergales vedė kylančios žvaigždės Paulas Pogba bei Ravelis Morrisonas. Fergusonas nori būti šalia ir pamatyti, ar jiems pavyks prasibrauti į pagrindinę komandą. "Mes užauginsime naują grupę žaidėjų. Privalome tai padaryti."

 

Jis "mėgsta būti šalia jaunų žaidėjų ir yra linkęs jais remtis". Naudodamasis Sero Bobby Robsono pavyzdžiu, Fergusonas prakalba apie keletą būtinų savybių, norint tiek ilgai išbūti viršūnėje.

 

"Robsonas turėjo tiek sveikatos problemų, taip pat ir du vėžio protrūkius, tačiau jo tai nesustabdė. Dauguma žmonių būtų laimingi viską baigdami ir tiesiog turėdami gražų gyvenimą. Tačiau Bobby norėjo sugrįžti į trenerius. Toks entuziazmas yra nepakartojamas, tai - dovana. Žmonės nesupranta, jog yra sunku dirbti, kai tau jau 70 metų."

 

Fergusonui prieš pirmąsias rungtynes su "Oxford United" buvo 44-eri. "Žinoma, jog galiu prisiminti tą dieną, - numykė jis. - Rungtynės baigėsi 0-2. Pasakiau sau: "Viešpatie švenčiausias, pasirinkau darbą čia"."

 

Praėjus tokiam laiko tarpui pokyčiai klube yra puikiai matomi. "Darbai mūsų klubas yra didžiulis, - tęsė Fergusonas. - Geriausias dalykas, ką padarėme, buvo persikelti į Karingtoną. Dabar mūsų personalą sudaro 110 žmonių, neskaitant žaidėjų. Šimtas ir dar 10!"

 

Parengta pagal The Guardian straipsnį.

Autorius: D M


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu