Profilis


Sekančios rungtynės

2020 m. kovo 12 d. 19:55
Europos lyga
?
 - 
?

Paskutinės rungtynės

2020 m. kovo 8 d. 18:30
Premier lyga
2
 - 
0

Paskutinės forumo žinutės


Rezultatyviausi spėlionės dalyviai

Vartotojas
Taškai

19
OCB
12
1

Apklausa

Ar vertėtų MU palikti O. G. Solskjaerį trenerio poste po sezono?

  •  
  •  
  •  Straipsniai

SAF25. Kolegų pagyros Fergusonui

2011 m. lapkričio 5 d.

Garsūs kitų klubų strategai išreiškė pagarbą ketvirtadalį amžiaus prieš "Manchester United" vairo išbuvusiam Serui Alexui Fergusonui, kuris iškovojo net 37 trofėjus per savo laiką 'raudonųjų velnių' komandoje.

 

"Liverpool" ekipos treneris Kenny Dalglishas Fergusono pasiekimus pavadino "neįtikėtinais": "Jis yra fantastiškas ir manau, jog dėl pasiekimų ir parodytų rezultatų net pralenkė legendinį Serą Mattą Busby. Vienoje vietoje dirbti 25 metus yra neįtikėtina. Kai prisimeni koks šis klubas buvo prieš tai, kai atvyko Fergusonas, negali nesižavėti jo nuveiktu darbu."

 

Šiandieninių varžovų "Sunderland" strategas ir buvęs Fergusono auklėtinis Steve'as Bruce'as paklaustas ar tikėjosi, jog škotas tiek ilgai išbus prie "Man Utd" vairo sakė: "Ne, nemanau, kad kas nors to tikėjosi. 25 metus? Daugiau niekam nepavyks to padaryti, niekada, ypač tokiame klube kaip "Manchester United", kur reikalaujama labai daug. Tačiau jam tai patinka. Šįryt prieš 8 valandą ryto kalbėjausi su juo, jam tai įprasta. Dar vakar vakare jo komanda žaidė rungtynes, o šiandien iš pat ryto jis jau biure. Tai nuostabu."

 

"Everton" treneris Davidas Moyesas, kitų metų kovą pats švęsiantis 10 metų jubiliejų "irisų" klube, kalbėjo: "25 metus vadovauti tokiam klubui kaip "Manchester United" yra neįtikėtina. Visi kalbame taip, lyg tai būtų lengva. Tačiau praleisti tiek laiko ir iškovoti tiek trofėjų yra kažkas tokio. To daugiau niekas nepakartos."

 

Apie Fergusono jubiliejų žodį tarė ir ilgametis Londono "Arsenal" klubo strategas Arsene'as Wengeras: "Ką galiu pasakyti? Dabar apie tai yra daug kalbama. Dėl pastovumo tai yra gana nepaprasta. Nepažįstu nė vieno, kuris aukščiausio lygio klube būtų išbuvęs 25 metus. Esu tikras, jog to nepavyks padaryti niekam."

 

Charizmatiškasis Madrido "Real" vyriausiasis treneris Jose Mourinho netuščiažodžiavo: "Seras Alexas yra unikalus treneris "Manchester United" istorijoje. Seras Alexas yra unikalus treneris Anglijos futbolo istorijoje. Seras Alexas yra unikalus treneris Europos futbolo istorijoje. Labai tikiuosi, jog jis liks darbe su tokia pačia laime bei ambicijomis dar daug metų."

Autorius: D M


Kambariokų paieškos svetainė Europos futbolo naujienų svetainė FC Barcelona fanų svetainė Sporto rezultatai Futbolo naujienosRodyti juostą
  • Paremkite mus SMS žinute
  • Sekite ManUtd naujienų srautą
  • Susisiekite su mumis el. paštu